نقدها و نمرات Kena: Bridge of Spirits منتشر شدند

30 شهریور 1400 - 13:24

سرانجام وبسایت‌های معتبر در عرصه‌ی بازی‌های ویدیویی، نقد و بررسی‌های خود از بازی مستقل Kena: Bridge of Spirits را منتشر کردند.

شما در بازی Kena: Bridge of Spirits هدایت دختر جوانی به نام Kena را به دست گرفته و در مناطق کوهستانی به ماجراجویی می‌پردازید. این شخصیت از مهارت‌های متعددی برخوردار است که در زمان نبردها و حل معماها می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. شخصیت‌های دیگری نیز هستند که Kena را در این مسیر یاری می‌کنند. این عنوان به دلیل کیفیت بالای انیمیشن‌ها و طراحی محیط خود مورد توجه‌ی بسیاری از گیمر‌ها و رسانه‌ها قرار گرفت و با توجه به نمرات منتشر شده، به نظر می‌رسد که سازندگان به اهداف خود دست پیدا کرده‌اند.

خلاصه‌ای از نقد‌های منتشر شده را در ادامه می‌خوانید:

DualShockers 10/10

با شخصیت‌های پیکسار‌گونه و انیمیشن‌های خیره‌کننده، بازی Kena: Bridge of Spirits به همان اندازه که دلربا است، تاریک و مخوف نیز به شمار می‌رود. شما با غافلگیری‌های مختلفی مواجه می‌شوید و برای ساعت‌ها درگیر این اثر خواهید بود.

Game Informer 9/10

عنوان Bridge of Spirits در برخی از مواقع مشکلاتی را شامل می‌شود، اما همچنان شما را به قلب یک ماجراجویی می‌برد و با موارد مخفی و کیفیت بصری خیره‌کننده‌ی خود به بازی‌بازان پاداش می‌دهد. اگر شما عاشق آثاری مانند Zelda هستید یا به دنبال تجربه‌ای هستید که به طور مداوم موجب لبخند و شادی شما شود، بنابراین نباید Kena: Bridge of Spirits را از دست بدهید.

Vandal 8.5/10

بازی Kena: Bridge of Spirits یک ماجراجویی خارق‌العاده است که به شدت روی کارگردانی هنری تاکید دارد و از طریق ترکیب المان‌های گیم‌پلی با طراحی جذاب مراحل، یک بازی را ارائه می‌دهد که نباید آن را از دست بدهید.

IGN 8/10

از طریق یک سیستم مبارزه‌ی ساده و جهانی زیبا، بازی Kena: Bridge of Spirits گیمرها را به دوران عناوین N64 و GameCube می‌برد. ماجراجویی‌هایی شبیه به Star Fox ،Okami و سری کلاسیک Zelda در انتظار شما است، در حالی که برخی مکانیک‌های مدرن شده‌اند.

عنوان Kena: Bridge of Spirits در حال حاضر قابل خریداری است و می‌توانید آن را از فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games Store) یا پلی‌استیشن خریداری کنید.

Moein MM2HosseinX_Wolverine_XXbox one s pro gamerامینMonekyPlusTruegamerMatin_kh@alistar-amirhosein-DARKSIRENAlireza0047آرینMax22BlackCityBlack KnightPLAYSTATION ON TOPTang HaoDk-_-ManKurosmore
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید