بازی Kena: Bridge of Spirits روی پلی‌استیشن 5 شامل حالت‌های Fidelity و Performance خواهد بود

29 شهریور 1400 - 18:20
Kena: Bridge of Spirits

جدیدترین بازی استودیوی امبرلب (EmberLab)، Kena: Bridge of Spirits، روی پلی‌استیشن 5 شامل دو حالت فنی Fidelity و Performance خواهد بود. اولی بر روی وضوح تصویر و دومی بر روی نرخ فریم 60 تمرکز خواهند کرد.

پس از چندین بار تاخیر خوردن، بازی‌بازان بالاخره فردا می‌توانند بازی Kena: Bridge of Spirits را تجربه کنند. امبرلب در جدیدترین کنفرانس خبری خود در مورد برخی از ویژگی‌های بازی صحبت کرده است. این بازی در دو نسخه‌ی Standard (با قیمت 39.99 دلار) و Digital Deluxe (با قیمت 49.99 دلار) در دسترس خواهد بود. نسخه‌ی دوم شامل آلبوم موسیقی متن بازی به صورت دیجیتال و یک سری آیتم درون بازی است.

Kena: Bridge of Spirits شامل یک سری ویژگی منحصر به فرد برای پلی‌استیشن 5 هم خواهد بود. در قسمت PlayStation Activities این کنسول قادر خواهید بود تا بیش از 200 ویدیوی آموزشی را در رابطه با این بازی پیدا کنید. دو حالت فنی با نام‌های Fidelity و Performance هم در بازی وجود خواهند داشت. Fidelity با وضوح تصویر 4K نیتیو و نرخ فریم 30 اجرا خواهد شد. حالت Performance هم با ارائه‌ی وضوح تصویر 4K متغیر، نرخ فریم را به 60 خواهد رساند. بر روی کامپیوتر بازی از DirectX 12 پشتیبانی خواهد کرد. هم‌چنین حالت Photo Mode به بازی‌بازان اجازه خواهد داد تا تصاویر مختلفی را در بازی ثبت کنند.

بازی Kena: Bridge of Spirits فردا بر روی پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5 و پلتفرم کامپیوتر در دسترس قرار خواهد گرفت.

P.morganPlayStation Studios PS5Ali Hassan nejad1100REAL Morgan-amirhosein-KurosEternal ManMehran.BaMonekyPlusMatin_khعلی@alistarPLAYSTATION ON TOPEllieMax22Mohsenj74AHM.GamerAmirhossein80Black Knightmore
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید