استریمر مشهور از برتری Battlefield 2042 نسبت به Call of Duty: Vanguard می‌گوید

29 شهریور 1400 - 15:22
Battlefield

استریمر معروف توییچ (Twitch) که با نام شرود (Shroud) شناخته می‌شود، در صحبت‌های اخیر خود گفته که اعتقاد دارد Battlefield جدید نسبت به Call of Duty برتری دارد.

در حالی که نسخه‌ی جدید Call Of Duty و Battlefield در پاییز امسال عرضه می‌شود، شرود در صحبت‌های اخیر خود از برتری Battlefield نسب به رقیب دیرینه‎‌ی خود، Call Of Duty گفته است. صحبت‌های او گرچه نظر شخصی است، اما اگر مخاطبان او و یا حتی دیگر استریمر‌های معروف با او موافقت کنند، برنده‌ی نبرد میان این دو عنوان تا حدودی مشخصی می‌شود.

در استریم اخیر خود، از شرود خواسته شد تا دو عنوان Call Of Duty : Vanguard و Battlefield 2042 را با یکدیگر مقایسه کند. او فاش کرد که Battlefield ممکن است نسبت به رقیب خود برتر باشد؛ زیرا از لحاظ گیم‌پلی و استفاده از سلاح‌های مختلف نسبت به Call Of Duty برتر است.

شرود گفت:

من همیشه گیم‌پلی Battlefield را به Call Of Duty ترجیح داده‌ام. گرچه آن‌ها تا حدودی شبیه به هم هستند، اما از نظر من گان‌پلی Battlefield بهتر است.

در حالی که شنیدن این حرف برای بعضی از طرفداران ممکن است تعجب برانگیز باشد، اما شرود خاطر نشان کرد که در کل تفاوت اندکی میان این دو عنوان وجود دارد.

شرود در ادامه گفت:

اما آن‌ها خیلی به یکدیگر شباهت دارند. من درباره‌ی تفاوت کوچک آن‌ها صحبت می‌کنم.

به هر حال، این حقیقت را که شرود از گیم‌پلی Battlefield 2042 بیشتر لذت خواهد برد را نمی‌توان کتمان کرد. در حالی که هر دو عنوان نقاط ضعف و قوت خود را دارند، به نظر می‌رسد نظرات درباره‌ی Battlefield جدید مثبت‌تر است و با وجود اینکه این عنوان یک ماه تاخیر خورد، گیمر‌ها علاقه‌ی بیشتری به تجربه‌ی آخرین نسخه‌ی Battlefield دارند تا عنوان Call Of Duty که سالانه عرضه می‌شود.

آیا شما با نظر شرود دربا‌ره‌ی برتری Battlefield جدید موافق هستید؟ برای تجربه‎‌ی کدام عنوان بیشتر هیجان زده هستید؟

Moein MM2KratosPlayStation Studios PS51100HosseinmeysambMatin_khKurosAli Hassan nejadWild Rage@alistarکاپتان استخونیShadow GodAHM.GamerDk-_-Manmhab1581X_Wolverine_XT800
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید