مشترکین گلد همچنان از بازی‌های رایگان ماهانه ناراضی‌اند

29 شهریور 1400 - 12:06
گلد

دارندگان اشتراک گلد ایکس‌باکس لایو (Xbox Live Gold) از بازی‌های رایگان شده‌ی نیمه‌ی دوم ماه سپتامبر همانند ماه‌های گذشته ناراضی‌اند. این عناوین شامل بازی‌های Mulaka و Samurai Shodown II هستند.

دارندگان ایکس‌باکس لایو گلد برای فرصت محدودی می‌توانند به نصب عناوین رایگان شده‌ی نیمه‌ی دوم سپتامبر اقدام کنند. این عناوین شامل Mulaka (رایگان تا ۲۳ مهر) برای ایکس‌باکس وان و Samurai Shodown II (رایگان تا ۸ مهر) برای ایکس‌باکس ۳۶۰ هستند.

هیچ‌ کدام از این دو عنوان نسخه‌ی نسل نهمی دریافت نکرده‌اند، اما هردوی آن‌ها از طریق Backwards Compatibility بر روی ایکس‌باکس سری ایکس | اس قابل اجرا هستند. به هر حال این طور که به نظر می‌رسد مشترکین گلد آنچنان هم مشتاق نصب این دو بازی نیستند.

در جهت تبلیغ بازی‌های رایگان گلد، لَری هِرْب (Larry Hryb) که با نام مستعار مِیجِر نلسون (Major Nelson) شناخته می‌شود، در اکانت توییتر خود از در دسترس قرار گرفتن این دو بازی خبر داد و همان‌طور که گفتیم، طرفداران ایکس‌باکس به علت عدم رضایت از عناوین رایگان سرویس گلد طی چندین سال گذشته، این نارضایتی را در ریپلای‌های خود به توییت میجر نلسون ابراز کردند. در بالاترین کامنت نوشته شده بود:

کسی دوره‌ی ایکس‌باکس ۳۶۰ را یادش هست؛ زمانی بازی‌های گلد درست و حسابی بودند؟

در یکی دیگر از کامنت‌های لایک خورده گفته شده بود:

بازی‌های چرند بیشتر.

اشتراک گلد از زمان افزایش محبوبیت سرویس گیم پس، به طور ماهانه با اعتراض و نارضایتی طرفداران مواجه شده است. بازی‌های این سرویس نه تنها در مقایسه با عناوین گذشته‌ی خود دچار افت کیفیت شده، بلکه در مقایسه با سرویس رقیب یعنی پلی‌استیشن پلاس (PlayStation Plus) نیز به شدت عقب افتاده است.

از آنجایی که تمرکز مایکروسافت (Microsoft) در حال حاضر بر اشتراک گیم پس می‌باشد، احتمال این‌که به اعتراضات مردم پیرامون افت کیفیت سرویس گلد پاسخی داده شود بسیار کم است، چراکه تمرکز مایکروسافت بر فروش اشتراک ایکس‌باکس گیم پس التیمت بوده که خود شامل گلد می‌شود.

گلد
Moein MM2امینPlayStation Studios PS5kanameMatin_khMehran.BaKratos#ONLY_PS5@alistarTang HaoThe Cat Ladymohammad reza gamerfarshadxAli Hassan nejadAHM.Gamerکاپتان استخونیNever Fade AwayT800
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید