کارگردان God of War Ragnarok از ظاهر ثور می‌گوید

29 شهریور 1400 - 11:12
God of War Ragnarok

کارگردان God of War Ragnarok در صحبت‌های اخیر خود مشخص کرده که چرا شخصیت ثور (Thor) در این عنوان، همانند کریس همزوورث (Chris Hemsworth)، بازیگر هالیوودی نیست.

استودیوی سانتا مونیکا (Santa Monica)، اخیرا فاش کرد که چرا ثور در بازی God of War Ragnarok، متفاوت‌تر از نسخه‌های هالیوودی که تا کنون دیده‌ایم است. تفاوت میان ثور Ragnarok و ثوری که کریس همزوورث آن را در فیلم‌های جهان مارول بازی‌ کرده، همانند تفاوت شب و روز است. ثور در این بازی آن ابرقهرمان عضلانی و خوشتیپ نیست و سازندگان دلیل این تفاوت را توضیح داده‌اند.

در مصاحبه با Game Informer، از کارگردان God of War Ragnarok، آقای اریک ویلیامز (Eric Williams) درباره‌ی برداشت سانتا مونیکا از ثور و منبع الهام آن‌ها سوال شد. ویلیامز توضیح داد که آن‌ها به دنبال ثوری بودند که به اساطیر نورث نزدیک‌تر باشد.

او گفت:

خب من نمی‌دانم. ما فقط می‌خواستیم که او یک پسر گنده باشد. برداشت مارول از ثور جالب است اما ما‌ می‌خواستیم که در اساطیر نورث عمیق‌تر شویم.

ویلیامز همچنین توضیح داد که ثور در مقایسه با نسخه‌ی مارول کمی بزرگ‌تر است و این اضافه‌ وزن و بزرگی، منعکس کننده‌ی افراد قوی هیکل است.

ویلیامز گفت:

آن‌ها ابهت خاصی دارند و این‌ فقط به دلیل عضلانی بودن نیست. آن‌ها مانند یک دیوار، محافظ انسان‌‌ها هستند و ثور، دیوار خدایان است و این موضوع مهمی است.

کوری بارلوگ (Cory Barlog)، کارگردان نسخه‌ی قبلی بازی، گفته که عاشق ظاهر ثور در God of War Ragnarok است.

. بارلوگ گفت:

من فکر می‌کنم که نکته‌ی خارق العاده‌ای که در این نسخه وجود دارد این است که ثابت می‌کند که نیازی به عضلات درخشان نیست تا یک شخصیت قدرتمند و ترسناک به نظر برسد. به طور کلی، تمام کسانی که روی بازی کار می‌کنند ثوری که خلق کرده‌اند را دوست دارند و زمانی که طرفداران او را در عمل ببینند، همین حس را خواهد داشت.

عنوان God of War Ragnarok، در سال ۲۰۲۲ برای کنسول های نسل هشتم و نهم پلی استیشن منتشر می‌شود.

Ali G_HMoein MM2M.MTNathan DrakeDARKSIRENkanameanimalsmeysambMatin_khKurossoheilPARASITE EVE 2PLAYSTATION ON TOPاوسعلیعلیVito scalettaKratos-amirhosein-#ONLY_PS5@alistarmore
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید