استودیو ناتی داگ در حال ضبط موشن کپچر است

28 شهریور 1400 - 13:39

یکی از اعضای استودیو ناتی داگ تصویری از استودیو موشن کپچر به اشتراک گذاشته است، به نظر می‌رسد که این استودیو در حال کار بر روی پروژه‌ای معرفی نشده است.

ناتی داگ پس از عرضه‌ی عنوان The Last of Us part2 دست از کار نکشید، تا به امروز هیچ جزییاتی از پروژه‌ای که این استودیو بر روی آن کار می‌کند منتشر نشده است، اما به تازگی تصویری از طرف یکی از اعضای استودیو ناتی داگ منتشر شد و به نظر می‌رسد که آن‌ها در حال کار در استودیو موشن کپچر هستند.

ناتی داگ

ممکن است استودیو ناتی داگ در حال ضبط انیمیشن‌های ریمیک The Last of Us باشد، احتمال دارد آن‌ها در حال کار بر روی Factions، که حالت مولتی پلیر عنوان The Last of Us است و ممکن است به صورت مستقل عرضه شود، باشند. شاید این پروژه مربوط به یک آیپی جدید یا یک بازی آنلاین محور باشد، هنوز چیزی از برنامه‌های استودیو ناتی داگ مشخص نیست.

در تصویر منتشر شده، مارک موساشی (Mark Musashi) و یک بازیگر دیگر حضور دارند. جالب است بدانید که آقای مارک موساشی از زمان انتشار عنوان تحسین شده‌ی The Last of Us با استودیوی ناتی‌داگ همکاری می‌کند.

شما می‌توانید نقد و بررسی عنوان تحسین شده‌ی The Last of Us 2 را به قلم سعید آقابابایی مطالعه کنید.

Moein MM2PlayStation Studios PS5Mehran.BaKurosmeysambآرینEternal ManAHM.GamersamadJavad62Matin_khAli Hassan nejadBlack KnightعلیM.MTMax22کسری نراقیmehdi606MehdiipPLAYSTATION ON TOPmore
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید