شایعه: Quantic Dream روی یک بازی Star Wars کار می‌کند

27 شهریور 1400 - 21:01

به نظر می‌رسد که تام هندرسون (Tom Henderson)، منبع داخلی مشهور، به در دست ساخت بودن یک بازی Star Wars توسط استودیوی کوانتیک دریم (Quantic Dream) اشاره دارد.

تام هندرسون منبع داخلی معتبری برای بازی‌های Call of Duty و Battlefield به حساب می‌آید. او همیشه جزئیات بخش چندنفره، تاریخ انتشار و اطلاعاتی از دسترسی به بتای این عناوین را فاش کرده است، اما اخیراََ شاهد فاش کردن جزئیات از سایر آثار نیز بوده‌ایم. وی مدتی پیش نام GTA 6 را آورده بود و پیش‌بینی کرد که در سال 2025 شاهد این اثر هستیم. از طرفی وی به انتشار بازی Twisted Metal در سال 2023 نیز اشاره داشت.

حال به نظر می‌رسد که او به توسعه‌ی یک بازی Star Wars توسط کوانتیک دریم (Quantic Dream) و دیوید کیج (David Cage) اشاره دارد. هندرسون تصویر ابتدای این پست را توییت و تمامی افرادی که به در دست ساخت بودن یک Star Wars توسط تیم کوانتیک دریم اشاره داشتند را لایک کرد.

استودیوی کوانتیک دریم و دیوید کیج در زمینه‌ی ساخت عناوین درام تعاملی مهارت دارند، اگرچه یکی از آگهی‌های شغلی اخیر آن‌ها نشان می‌دهد که به دنبال یک طراح سیستم پرداخت درون‌برنامه‌ای هستند.

Moein MM2امینAli Hassan nejadDARKSIRENMatin_kh@alistarیوحانP.morganآرینMahyarMsmWild RageMohsenj74mety111mohammad reza gamerAliRezaALI_BABA
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید