تریلر داستانی بازی ELEX 2 در دسترس قرار گرفت

27 شهریور 1400 - 15:43

شرکت سازنده‌ی بازی ELEX 2 که در گذشته اطلاعات زیادی را از این بازی عرضه کرده بود، امروز هم دست به کار شد و تریلری داستانی از آن را در دسترس قرار داد. در این ویدیو می‌توان به جزئیاتی از داستان این اثر پی برد.

تریلر داستانی بازی ELEX 2 توسط شرکت ناشر یعنی تی اچ کیو نوردیک (THQ Nordic) به انتشار رسیده است. این بازی قرار است در ژانر نقش‌آفرینی و به صورت جهان‌باز باشد. به بیان دیگر، بازی‌بازان می‌توانند در محیط آن به گشت و گذار پرداخته و علاوه بر مبارزه، رمز و رازهای زیادی را کشف نمایند. در این بازی باید در مقابل تهدیدهایی که به سوی شما روانه می‌شود، ایستادگی داشته باشید.

در همین راستا، لازم است تا با دیگر مردم متحد شوید و گروهی قدرتمند و شکست ناپذیر را به وجود آورید. در گذشته تصاویر و تریلرهای زیادی از این بازی عرضه شد که استقبال خوب بازی‌بازان را در بر داشت. اکنون عده‌ی زیادی در انتظار تجربه‌ی این اثر هستند. منتقدان نیز آن را یک بازی مورد انتظار به حساب می‌آورند و اعتقاد دارند که می‌تواند به موفقیت‌های زیادی برسد.

شما در بازی ELEX 2 با نقشه‌ای گسترده‌ مواجه هستید و می‌توانید کارهای گوناگونی انجام دهید. جالب است بدانید که حتی قابلیت پرواز کردن نیز برایتان فراهم شده است تا حسابی لذت ببرید. انسان‌ها و جانوران زیادی در این محیط به چشم می‌خورند که نباید از این خصوصیت به سادگی عبور کرد. همچنین این که افراد به سمت گروه شما بیایند یا از آن خارج شوند، به رفتار شما در بازی بستگی خواهد داشت. چندی پیش هم گفته شد که گیم‌پلی این بازی بیشتر از 60 ساعت خواهد بود.

به گفته‌ی سازندگان، ELEX 2 از داستان خوبی هم برخوردار است و بازی‌بازان را از این لحاظ سرگرم خواهد کرد. این عنوان قرار است بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس در دسترس قرار گیرد. متاسفانه هنوز تاریخ دقیق انتشار آن مشخص نیست. در پایان می‌توانید تریلر گفته شده را مشاهده و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت 720P
دریافت ویدئو با کیفیت 1080P

Moein MM2meysamb@alistarcrystal skyMahyarMsmMohsenj74X_Wolverine_XعلیP.morgan
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید