گزارش: کریگ بروت، دشمن مشهور در Halo Infinite، دوباره طراحی شده است

26 شهریور 1400 - 22:02
Halo Infinite

پس از اعتراضات نسبت به طراحی بروت‌ها (Brutes) در عنوان Halo Infinite، حالا تصاویر جدیدی که در فضای مجازی دست به دست می‌شوند، خبر از بازطراحی بروت‌ها می‌دهند.

بر اساس تصاویر منتشر شده در صفحه‌ی ردیت (Reddit) بازی Halo Infinite، به نظر می‌رسد ۳۴۳ اینداستریز (343 Industries) صدای طرفداران بازی را شنیده و اقدام به بازطراحی بروت‌های بازی کرده است. تصاویری که در پایین می‌بینید، اسکرین‌شات‌هایی از درون بازی هستند که در ردیت دست به دست می‌شوند.

در حالی که منبع این تصاویر تایید شده نیست، اما اگر این تصاویر واقعی باشند، خبر از بازطراحی بزرگ بروت‌ها می‌دهند و این خبر خوبی برای کریگ (Craig)، بروت معروفی که در فضای مجازی برای طراحی نامناسب آن معروف شده بود، است. این بروت در سال ۲۰۲۰ در نمایش گیم‌پلی عنوان Halo Infinite شناخته شد و به دلیل طراحی نه چندان مناسب آن مورد اعتراض و تمسخر بازی‌بازان قرار گرفت.

حتی چند ماه پس از این رویداد نیز فیل اسپنسر (Phil Spencer) مدیر عامل ایکس باکس، در یک مصاحبه اعلام کرد که کارکنان ایکس باکس، لباس‌هایی با تصویر چهره‌ی کریگ بر روی آن را می‌پوشند و تیم ۳۴۳ اینداستریز و ایکس باکس از محبوبیت ناگهانی این کریگ بداقبال استقبال کردند.

حالا زمان زیادی تا انتشار Halo Infinite نمانده و ما بالاخره می‌توانیم خودمان شکل و شمایل بروت‌های بازی را ببینیم و خودمان آن را قضاوت کنیم. بازی Halo Infinite برای انتشار در تاریخ ۱۷ آذر (۸ دسامبر) سال جاری برنامه‌‌ریزی شده است و در روز عرضه برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتم و نهم ایکس باکس در دسترس خواهد بود. برخلاف برخی شایعات، حالت کمپین و چند‌نفره‌ی Hallo Infinite در روز عرضه در دسترس خواهد بود و حالت چند‌نفره‌ی آن حتی برای کسانی که بازی اصلی را خریداری نکرده باشند، کاملا رایگان خواهد بود.

همچنین اخیرا اطلاعاتی درباره‌ی نسخه‌ی بتای حالت چند‌نفره‌ی این بازی منتشر شده است که شما می‌توانید خبر آن را در اینجا بخوانید.

امینAli Hassan nejadNVIDIA GeForce GTXیوحانعلیmeysambAlireza0047AHM.GamerPlayStation Studios PS5-amirhosein-MahyarMsmmohammad reza gamerStarwarszeroP.morganمطالب طنزSina_2081Xbox+Bethesda
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید