به‌روزرسان PUBG سلاح‌های جدید و بخش Casual Mode را به بازی اضافه می‌کند

26 شهریور 1400 - 14:09

جدیدترین به‌روزرسان بازی PUBG پس از در دسترس بودن بر روی کامپیوتر، برای کنسول‌ها هم منتشر شده و حالا دارندگان تمام پلتفرم‌ها می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند. این به‌روزرسان تغییرات و ویژگی‌های جدید قابل توجه‌ای را به همراه دارد. با این حال در میان آن‌ها از همه بیشتر سلاح‌های جدید و یک حالت مخصوص بازی‌بازان تازه‌وارد به چشم می‌خورند. Casual Mode نام حالت جدیدی است که به شما اجازه می‌دهد تا بازی را با جدیت کم‌تری تجربه کنید.

سلاح جدید PUBG که بازی‌بازان می‌توانند آن را در Care Packageها پیدا کنند، یک SMG به نام P90 است. سلاحی که اکثر طرفداران شوترهای مدرن احتمالا با آن آشنایی دارند. این اولین SMG موجود در Care Packageها از زمان اضافه شدن Tommy Gun است. در نوشته‌های این به‌روزرسان در مورد این SMG جدید نوشته شده:

در این به‌روزرسان قصد داریم تا SMG P90 را به Care Packageها اضافه کنیم. این اولین SMG ما از زمان Tommy Gun اصلی بوده و برای همین مطمئن شدیم که شاهد اضافه شدن سلاح ویژه‌ای باشیم. P90 با گلوله‌های 5.7 میلی‌متری خاص خود عرضه می‌شود که برخلاف سایر SMGها آن را مناسب مبارزات از راه دور هم می‌کند.

همان‌طور که اشاره شد بخش Casual Mode دیگر افزودنی قابل توجه این به‌روزرسان است. Krafton می‌خواهد مطمئن شود که بازی‌بازان توانایی لذت بردن از PUBG در محیطی آسان‌تر را هم دارند. البته انتظار نداشته باشید که تمام وقت خود را در Casual Mode صرف کنید. در روز تنها سه بار می‌توانید این حالت را تجربه کنید و تنها یک نقشه هم از طریق این حالت در دسترس خواهد بود. محدودیت‌های دیگری هم در این زمینه اعمال شده است.

اگر اخبار مربوط به این به‌روزرسان را بر روی سرورهای آزمایشی دنبال کرده باشید، حتما می‌دانید که این به‌روزرسان شامل نارنجک Blue Zone هم می‌شود. این نارنجک پس از منفجر شدن یک Blue Zone را در محل انفجار ایجاد می‌کند. به کمک این نارنجک می‌توانید بازی‌بازان را از کمین خود در ساختمان‌ها بیرون بکشید.

بازی PUBG در حال حاضر بر روی پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، کامپیوتر و سرویس استریم استدیا در دسترس است. اسپین‌آف موبایلی آن یعنی PUBG: New State هم در ماه مهر عرضه خواهد شد.

Matin_khAli Hassan nejad

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید