بازی WipEout Rush برای گوشی‌های هوشمند معرفی شد

25 شهریور 1400 - 21:56
wipeout rush

ساعاتی پیش، از بازی WipEout Rush برای گوشی‌های هوشمند رونمایی شد. این بازی حالتی کارتی خواهد داشت و شامل یک بخش تک نفره و بیش از 60 جت خواهد بود.

بازی WipEout، یکی از عناوین پرشمار فراموش شده‌ی پلی‌استیشن است که طرفداران آن امید زیادی برای عرضه‌ی نسخه‌ی جدیدی از آن در آینده داشتند. همچنین، بخش اعظمی از این امیدواری به واسطه‌ی عملکرد خوب WipEout Omega در سال 2017 حاصل شده بود اما به هر ترتیب، نسخه‌ی آتی این مجموعه یک بازی موبایلی خواهد بود.

با توجه به اطلاعات منتشر شده، وظیفه‌ی نشر WipEout Rush را استودیوی روگ گیمز (Rogue Games) بر عهده خواهد داشت. این عنوان در سال 2022 برای گوشی‌های هوشمند مبتنی بر سیستم عامل iOS و اندروید منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که WipEout Rush یک عنوان مسابقه‌ای مبتنی بر کارت است که از سبک منحصر به فرد کمیکی در روایت داستان خود بهره خواهد برد. همچنین، این بازی دارای یک بخش کمپین تک نفره، 12 تورنمنت، پنج نقشه‌ی مختلف و آلبوم موسیقی اختصاصی ساخته شده توسط آلاستیر لیندزی (Alastair Lyndsay) خواهد بود.

مت کازاماسینا (Matt Casamassina) به عنوان مدیرعامل استودیوی روگ گیمز در رابطه با این بازی چنین اذعان داشت که WipEout Rush یک عضو منحصر به فرد از این مجموعه است که طرفداران آن را با تجربه‌ای جدید روبرو خواهد کرد. وی افزود:

اگر من به دنبال تجربه‌ی عنوانی شبیه به نسخه‌ی پلی‌استیشن WipEout باشم، به سراغ کنسول خود رفته و آن را تجربه می‌کنم. در هر حال، ما خوشحالیم که می‌توانیم WipEout را با مکانیک‌های سرگرم‌کننده‌ی جدیدی ترکیب کرده، تصاویر بصری زیبا و جدیدی برای آن خلق کرده و آن را برای موبایل عرضه کنیم.

ما امیدواریم طرفداران این مجموعه حتی با وجود تفاوت‌های WipEout Rush با نسخه‌های دیگر از این بازی استقبال کنند. ما مفتخریم که WipEout را از دیدگاهی تازه نگریستیم و با فرمول جدید در حال ساخت نسخه‌ی جدیدی از آن هستیم. ما محتوای زیادی را برای این بازی ترتیب داده‌ایم. تعدادی زیادی جت، سیستم روایتی جدید الهام گرفته شده از داستان‌های کمیک، موسیقی متن اختصاصی و قابلیت اجرا با نرخ 60 فریم بر ثانیه در گوشی‌های مدرن از جمله ویژگی‌های این بازی هستند.

لازم به ذکر است که ماه‌ها پیش شرکت سونی سرمایه‌گذاری خود در بازار بازی‌های موبایلی را کلید زد و احتمالاً این شاخه‌ی جدید از بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی، با انتشار WipEout Rush به صورت جدی آغاز خواهد شد. همچنین، شرکت سونی در صدد آن است که بازی‌های سازگار با گوشی‌های هوشمند پلی‌استیشن را برای این سیستم عامل پر مخاطب عرضه کند.

در نهایت، این‌که آیا آینده‌ی WipEout تنها به گوشی‌های هوشمند ختم خواهد شد یا خیر مشخص نیست اما اخیراً شایعه‌ای مبنی بر توسعه‌ی یک بازی جدید از مجموعه‌ی WipEout برای پلی‌استیشن 5 و PSVR 2 نیز به گوش رسید.

کسری نراقیmeysambAmir hossine Eshghiyan@alistarP.morganSAMAN Ghost of SpartaSina_2081
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید