تاریخ عرضه‌ی بازی BPM: Bullets Per Minute برای پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان مشخص شد

25 شهریور 1400 - 12:10

شوتر راک اپرایی محبوب کامپیوتر یعنی بازی BPM: Bullets Per Minute قرار بود در تابستان امسال برای پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان عرضه شود، اما با تاخیر مواجه شد. حال تاریخ انتشار دقیق آن مشخص شده است.

پس از اعلام اینکه بازی BPM: Bullets Per Minute در تابستان امسال برای کنسول‌های نسل هشتمی عرضه خواهد شد، استودیوی Awe Interactive با اندکی تاخیر تاریخ عرضه‌ی دقیق بازی را اعلام کرده است. BPM: Bullets Per Minute در تاریخ 5 اکتبر (سه شنبه، ۱۳ مهر ۱۴۰۰) برای پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. بازی‌بازان کنسولی به زودی می‌توانند این شوتر تحسین‌شده بر روی کامپیوتر را تجربه کنند. موسیقی متن راک بازی همواره به عنوان نقاط قوت آن ذکر شده است. طبعا بازی با پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس هم قابل تجربه خواهد بود. هر چند فعلا مشخص نیست که آیا شاهد ارتقاهای اضافه هم خواهیم بود یا خیر.

بازی BPM: Bullets Per Minute در مورد مبارزه‌های والکری‌ها با نیروهای جهنمی و سفر به اعماق Underworld است. این مبارزه با استفاده از ابزار و سلاح‌ها مختلفی انجام می‌شود. هر چند تمام حرکات با موسیقی هماهنگ شده‌اند. نسخه‌ی کنسولی شامل به‌روزرسانی Overdrive هم خواهد بود که پنج شخصیت، سه سلاح و یک فصل جدید را به بازی اضافه می‌کند. دو درجه‌ی سختی جدید، یک باس و 20 آیتم هم بخشی از محتوای جدید بازی هستند. حالت Trials هم به بازی اضافه شده است.

بازی BPM: Bullets Per Minute در حال حاضر بر روی پلتفرم کامپیوتر در دسترس است.

meysamb

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید