فعلاً برنامه‌ای برای پورت رایانه‌های شخصی Halo 5 وجود ندارد

24 شهریور 1400 - 20:24

پس از فاش شدن فهرست جنجالی GeForce Now، استودیوی 343 اینداستریز اعلام کرد که هیچ برنامه‌ای برای پورت رایانه‌های شخصی بازی Halo 5: Guardians وجود ندارد.

مجموعه‌ی Halo: The Master Chief Collection بالاخره و پس از مدت‌ها انتظار در دسترس پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دارد اما همچنان جای خالی Halo 5: Guardians در این مجموعه حس می‌شود.این بازی سال‌ها پیش به صورت انحصاری برای کنسول ایکس باکس وان عرضه شد و احتمالاً تا ابد نیز به صورت انحصاری باقی خواهد ماند. در واقع، پس از شبهاتی که فهرست فاش شده‌ی سرویس GeForce Now ایجاد کرد و تقریباً همه احتمال عرضه شدن Halo 5: Guardians برای رایانه‌های شخصی را قطعی قلمداد می‌کردند، استودیوی 343 اینداستریز (343 Industries) این موضوع را تکذیب کرد.

برایان جرارد (Brian Jarrard) اخیراً طی توییتی اعلام کرد که احتمالا فهرست فاش شده‌ی GeForce Now به Halo 5: Forge مربوط بوده است. همچنین، علی‌رغم تقاضای بازی‌بازان مبنی بر پورت رایانه‌های شخصی Halo 5: Guardians، این استودیو فعلاً تمرکز خود را روی دو عنوان Halo Infinite و The Master Chief Collection معطوف کرده است.

شاید این فهرست به H5: Forge اشاره دارد اما به هر حال تایید میکنم که هیچ برنامه‌ای برای پورت رایانه‌های شخصی H5 وجود ندارد. ما می‌دانیم که تقاضا برای این امر بسیار فراوان است اما همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم، این استودیو تمامی تمرکز خود را روی Infinite و MCC معطوف کرده است. هرگز نگویید هرگز!، اما فعلاً برنامه‌ای برای انجام این امر وجود ندارد.

بازی Halo 5: Guardians در سال 2015 به صورت انحصاری برای کنسول ایکس باکس وان منتشر شد.

Moein MM2mhab1581PlayStation Studios PS5Fanresidentevilmohammad reza gamerآرینامینMahyarMsmAli Hassan nejadTang HaoAHM.GamerYatoP.morgan
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید