عرضه‌ی بازی Rocksmith+ تا سال 2022 تاخیر خورد

24 شهریور 1400 - 19:54

یکی از بازی‌های منحصر به فرد یوبی‌سافت (Ubisoft) یعنی Rocksmith+ تا سال 2022 تاخیر خورده است. به گفته‌ی یوبی‌سافت این تاخیر بابت تضمین کیفیت این سرویس یادگیری نواختن گیتار است.

بازی جدید Rocksmith با نام Rocksmith+ که قرار بود عنوانی اشتراک‌محور باشد، تا سال 2022 تاخیر خورده است. این بازی پیش از این قرار بود در تابستان امسال منتشر شود و پیش از این دوره‌ی بتای محدودی را بر روی کامپیوتر تجربه کرده بود. حساب کاربری توییتر یوبی‌سافت در توییتی اعلام کرد که بازی حالا در سال 2022 در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. این مهم به خاطر مطمئن شدن یوبی‌سافت از کیفیت بالای این سرویس یادگیری گیتار و ایجاد اصلاحاتی بر اساس بازخوردهای بتای محدود است.

نسخه‌ی کنسولی Rocksmith+ هم قرار بود که در پاییز امسال و پس از نسخه‌ی کامپیوتری منتشر شود. حال باید دید که آیا نسخه‌ی کنسولی هم با تاخیر بیشتری مواجه خواهد شد یا هم‌زمان با نسخه‌ی کامپیوتر عرضه می‌شود. این بازی که در جریان مراسم E3 2021 معرفی شده، به بازی‌بازان اجازه خواهد داد تا نواختن گیتار در ژانر‌های مختلفی را یاد بگیرند. این سرویس شامل درجات سختی متفاوت، ردیابی پیشرفت برای تازه‌واردان و ابزار کارآمد دیگری برای یادگیری گیتار خواهد بود.

در حال حاضر قیمت اشتراک Rocksmith+ مشخص نشده و باید منتظر اطلاعات بیشتر از سوی یوبی‌سافت باشیم. این بازی فعلا برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس و کامپیوتر در دست توسعه است.

Moein MM2Matin_khAli Hassan nejadP.morgan
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید