تاریخ انتشار بسته‌ی گسترش دهنده Discovery Tour: Viking Age عنوان Assassins’ Creed Valhalla مشخص شد

24 شهریور 1400 - 22:13

شرکت یوبیسافت (Ubisoft) تاریخ انتشار بسته‌ گسترش دهنده‌ی Discovery Tour: Viking Age برای عنوان Assassin’s Creed Valhalla را اعلام کرد.

یوبیسافت اعلام کرد که بسته‎‌ی Discovery Tour: Viking Age در تاریخ ۲۷ مهر (۱۹ اکتبر) سال جاری منتشر خواهد شد. همچنین این بسته برای صاحبان Assassin’s Creed Valhalla رایگان است. این بسته به بازی‌بازان این امکان را می‌دهد که دنیای عصر وایکینگ‌ها را کاوش کرده و با فرهنگ و تاریخ آن‌ها بیشتر آشنا شوند.

نسخه‌ی مستقل Discovery Tour: Viking Age، در ۲۷ مهر سال جاری از طریق فروشگاه‌های یوبیسافت کانکت (Ubisoft Connect) و اپیک گیمز (Epic Games) با قیمت ۱۶ یورو در دسترس خواهد بود. همچنین این بسته در اوایل سال ۲۰۲۲ برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم ایکس باکس و پلی‌ استیشن و سرویس‌های استیدیا (Stadia) و لونا (Luna) منتشر می‌شود.

به گفته‌ی یوبیسافت، Vikings Age با استفاده از مورخان و باستان شناسان طراحی شده و دنیای بازی را به مکانی بدون خشنونت و محیطی آموزشی تبدیل می‌کند که به بازی‌بازان این امکان را می‌دهد تا آزادانه دنیای بازی را کاوش کنند و درباره‌ی مکان‌ها، مردم و فرهنگ انگلستان و نروژ قرن نهم اطلاعات بیشتری کسب کنند.

در این بسته، به جای رفتن به تور‌های آموزشی که در بسته‌های گسترش دهنده‌ی قبلی Ancient Greece و Ancient Egypt رایج بود، بازی‌بازان در نقش شخصیت‌های مختلف قرار می‌گیرند و داستان آن‌ها را با کامل کردن مراحل پیش می‌برند.

بازی‌بازان در سفر خود با مکان‌های تاریخی و اکتشافی روبه‌رو خواهند شد که شامل تصاویری از مجموعه‌ها و اشیای موزه‌ها، از جمله‌ موزه‌های معروف انگلستان، فرانسه و دانمارک می‌شوند.

آخرین به‌روزرسانی Assassin’s Creed Valhalla، نسخه‌ی ۱/۳۱ بود که در تاریخ ۱۶ شهریور (۷ سپتامبر) منتشر شد. این به‌روزرسانی چندین محتوای جدید به حالت River Raids از جمله سه رودخانه (Erriff ،Berbha ،Rhine)، پاداش‌ها و توانایی‌های جدید را اضافه کرد. همچنین در این به‌روزرسانی، یک حالت سختی جدید معرفی شد که در آن بازی‌بازان دو برابر آسیب بیشتری از ضربه‌ها دریافت می‌کنند و اثر جیره‌ غدایی تا ۴۰% و زمان دفاع مستقیم تا ۳۸% کاهش می‌یابد.

Moein MM2Matin_khAlucard64PaprikaMehran.Bamhab1581P.morganmeysamb
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید