بهینه‌ساز ۱/۳۱ بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد

23 شهریور 1400 - 19:35

پس از انتشار به‌‌روزرسانی بزرگ نسخه‌ی ۱/۳ بازی Cyberpunk 2077 که علاوه بر بهبود‌های متعدد، تعدادی بسته الحاقی رایگان را نیز به این عنوان اضافه کرد، حالا سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) یک بهینه‌ساز جدید را منتشر کرده است که روی رفع باگ‌ها و دیگر مشکلات تمرکز دارد.

بهینه‌ساز ۱/۳۱ که هم‌اکنون برای تمام پلتفرم‌ها در دسترس قرار گرفته است، مشکلات ماموریت‌هایی نظیر Disasterpiece ،The Nomad و With a Little Help from My Friends را برطرف می‌کند. دیگر مشکلات رفع شده نیز شامل عدم ناپدید شدن یک آیتم مخصوص ماموریت پس از ارتقای آن، Perk‌های مربوط به خشاب گذاری سلاح‌ها که در واقع سرعت خشاب گذاری را کاهش می‌دادند و ارتفاع اشتباه Charged Jump می‌شوند.

علاوه بر موارد اشاره شده، حالا براساس درجه‌ی سختی انتخاب شده، مدت زمان کشف شدن توسط دشمنان در حین مخفی کاری تغییر می‌کند. همچنین یک خبر خوب را نیز برای علاقه‌مندان به گرافیک و جلوه‌های بصری داریم. توسعه‌دهندگان مشکل مربوط به خیس نبودن جاده‌ها پس از بارش باران را نیز رفع کرده‌اند و حالا این افکت با جزئیات بیشتری نمایش داده خواهد شد.

دیگر موارد رفع شده:

  • در صورت داشتن Perk‌ای به نام The Rock، شخصیت V پس از تصادف با موتور، دیگر در انیمیشن افتادن گیر نمی‌کند
  • در صورتی که در مو یا ابرو‌ها در نسخه‌های قبلی غیر فعال شده باشند، این موارد نشان داده نخواهند شد
  • رفع مشکل ظاهر شدن یک نور کور کننده پس از شلیک یک سلاح Tech
  • With a Little Help from My Friends – رفع مشکل گم شدن تبلت Carol یا نشستن او روی هوا در یکی از صحنه‌ها

بازی Cyberpunk 2077 هم‌اکنون روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم‌های استیدیا و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

Alireza0047MahyarMsmScreaming DemonAmir hossine EshghiyanmeysambAminامینMonekyPlusSky ManP.morganfarshadxآرینNever Fade AwayMohsenj74
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید