بازی Dying Light 2 Stay Human با تاخیر مواجه شد

23 شهریور 1400 - 16:57

لحظاتی پیش استودیوی تکلند (Techland) به طور رسمی اعلام کرد که بازی Dying Light 2 با تاخیر مواجه شده است و به زمان مشخص شده‌ی قبلی نخواهد رسید.

بر اساس اعلام رسمی، عنوان Dying Light 2 که قرار بود در تاریخ 16 آذر 1400 (7 دسامبر 2021) منتشر شود، حالا 15 بهمن 1400 (4 فوریه‌ی 2022) عرضه خواهد شد. تیم تکلند در این باره بیانیه‌ی زیر را منتشر کرد:

امروز قصد داریم خبر مهمی را در رابطه با پروسه‌ی ساخت Dying Light 2 Stay Human به اشتراک بگذاریم.

برقرای ارتباط واضح و صادقانه با طرفداران، یکی از اهداف اصلی کمپانی ما به شمار می‌رود. هر روز ما قصد داریم این المان را رشد دهیم.

تیم توسعه به طور منظم مراحل توسعه بازی را پیش می‌برد و بازی به مقطع پایانی ساخت نزدیک می‌شود. بازی کامل شده است و ما در حال حاضر در مرحله‌ی آزمایش و تست آن قرار داریم. به طور حتم، این بزرگ‌ترین و بلندپروازانه‌ترین پروژه‌ی ما تا به این لحظه به حساب می‌آید. متاسفانه ما متوجه شدیم که به زمان بیشتری برای پولیش و بهینه کردن اثر نیاز داریم.

به همین دلیل تصمیم گرفتیم بازی را تا 4 فوریه‌ی 2022 به تعویق بیاندازیم.

ما از شما عذر خواهی می‌کنیم که باید برای مدت بیشتری منتظر بازی باشید، اما ما قصد داریم بازی در سطح انتظارات شما قرار گیرد.

با این وجود، شما نباید تا دریافت اطلاعات، تصاویر و نمایش‌های بیشتر از بازی Dying Lihgt 2 Stay Human بیش از این صبر کنید. ماه آینده مطبوعات و تولیدکنندگان محتوا به نسخه‌ی رایانه‌های شخصی و کنسولی بازی دسترسی خواهند داشت و پیش‌نمایش‌های خود را خواهند نوشت.

ما قصد داریم از تمامی بازی‌بازان و طرفداران خود تشکر کنیم، بدون شما نمی‌توانستیم در این ماجراجویی قدم برداریم.

این ماه نیز اطلاعات بیشتری با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

پاول مارچِوکا (Paweł Marchewka)، رئیس استودیوی تکلند

شما می‌توانید از اینجا آخرین تریلر از بازی Dying Light 2 Stay Human را مشاهده کنید.

Moein MM2KurosPARASITE EVE 2matrix4221489Hassan.MXbox one s pro gamervitto corleoneMehran.BaSky ManMatin_khAli Hassan nejadP.morganEllieMahyarMsms.a.m
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • حرف نداره استودیو تک لند
    یکی از بهترین بازی وسترن ساخت ندای خوارز ۲۰۰۶ یکی از شاهکارها بود اون زمان وقتی بازیش کنین انگار که ردد ۲ بازی میکنین اینقدر داستان و گرافیک بازی شاهکار بود اون زمان خیلی المان های ندای خوارز ۲۰۰۶ در ردد۲ وجود دارد

  • z for zack گفت:

    هر کار میکنید..فقط باری شبیه سایبر درنیاد که بعد از هفت تا آپدیت گنده هنوزم نشه جمعش کرد….
    تو بگو اصلا یه سال تاخیر
    همون چیزی که وعدشو دادید تمام کمال تحویل بدید