Tales of Arise باگی دارد که جلوی پیشروی در بازی را می‌گیرد

23 شهریور 1400 - 18:18

بازی تحسین شده‌ی Tales of Arise که توسط استودیوی باندای نامکو (Bandai Namco) ساخته شده، در حال حاضر دچار ایراداتی است که تجربه‌ی بازی‌بازان را مختل می‌کند.

در عنوان تازه عرضه شده Tales of Arise باگی وجود دارد که پس از اتمام یکی از باس فایت‌های بازی، بازی‌بازان با صفحه‌ی لودینگ تمام نشدنی روبرو می‌شوند. در عین حال، استودیوی باندای نامکو از وجود باگ دیگری خبر داده که جلوی نصب شدن دیتای مربوط به این بازی را می‌گیرد. در حال حاضر این استودیو در حال تلاش برای رفع هر دو باگ است و از مخاطبین این عنوان خواسته که جدید‌ترین نسخه‌ی این بازی را دانلود کرده و پیش از اتمام مراحل نصب آن را اجرا نکنند.

بازی‌بازانی که در حال حاضر با این ایرادات مواجه شده‌اند دو راه‌ دارند، مخاطبانی که با باگ پس از اتمام باس فایت مواجه شده‌اند به توجه به اظهارات استودیوی باندای نامکو باید بازی خود را بسته و باری دیگر از آخرین فایل ذخیره موجود بازی را شروع کنند. برای باگ مربوط به نصب بازی، باندای نامکو به بازی‌بازان پیشنهاد کرده که دیتای مربوط عنوان Tales of Arise را پاک و باری دیگر آن را نصب کنند. قابل توجه است که دیتای مربوط به فایل‌های ذخیره از دیتای بازی جدا بوده و اگر دیتای آن را پاک کنید پیشروی‌ شما از بین نخواهد رفت.

بازی Tales of Arise در هفته‌ی گذشته، روز جمعه 19 شهریور (10 سپتامبر 2021) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/ اس و رایانه‌های شخصی منتشر شد و توانست رضایت منتقدین را جلب کند.

Moein MM2meysambامین
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید