تصاویر مقایسه‌ای میان Alan Wake Remastered و نسخه اصلی منتشر شدند

21 شهریور 1400 - 20:53
Alan Wake

رمدی (Remedy) تصاویری رسمی از عنوان بازسازی شده‌ی Alan Wake منتشر کرده است. این تصاویر به تفاوت‌های بین نسخه‌ی عادی و ریمستر شده می‌پردازد. همان طور که می‌دانید این تصاویر پیشرفت‌های نسخه ریمستر شده نسبت به نسخه‌ی عادی را نشان می‌دهند.

با توجه به چیزی که می‌بینم، بازی بازسازی شده‌ی Alan wake در زمینه‌ی مدل سازی سه بعدی و بافت‌های گرافیکی نسبت به نسخه‌ی اولیه پیشرفت کرده است، اما این تنها تغییرات صورت گرفته نیست، در نسخه‌ی بازسازی شده ما شاهد نورپردازی بهتر نسبت به نسخه‌ی عادی هستیم.

نسخه‌ی ریمستر از لحاظ گرافیک فنی بهتر از نسخه‌ی عادی عمل می‌کند و باید هم این طور باشد، اما از قابلیت رهگیری پرتو (Ray-tracing) بهره نمی‌برد و بهتر است که انتظار جلوه‌های گرافیکی عنوان Control را در زمینه‌ی سایه پردازی و انعکاس نداشته باشید.

شما در ادامه تصاویر منتشر شده را مشاهده می‌کنید

عنوان Alan Wake: Ramstered در تاریخ 13 مهر سال 1400 ( 5 اکتبر سال 2021) برای پلفترم‌های پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اکس/اس و رایانه‌های شخصی (از طریق پلتفرم اپیک گیمز) منتشر خواهد شد.

Moein MM2PlayStation Studios PS5DARKSIRENEternal Manمحمد کرامت‌ فرP.morganMonekyPlusERFAN103079KurosmeysambMatin_khآرینAli Hassan nejadTang Hao#ONLY_PS5AHM.Gamer
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید