سن شخصیت‌های Red Dead Redemption 2 همه را غافلگیر کرد

21 شهریور 1400 - 19:56
Red Dead Redemption 2

پس از اعلام سن شخصیت‌های اصلی Red Dead Redemption 2، عده‌ی زیادی از بازی‌بازان از جوان بودن کاراکترهای این عنوان وسترن متعجب شده‌اند.

با وجود این‌که خیلی‌ها از سختی زندگی در قرن نوزدهم به خصوص برای یک یاغی فراری که مدام با مرگ دست و پنجه نرم می‌کند،‌ خبر دارند، اما به نظر می‌رسد که طرفداران Red Dead Redemption 2 این موضوع را دست کم گرفته‌اند که چنین سبک زندگی‌ای تا چه اندازه می‌تواند بر ظاهر فرد تاثیر داشته باشد.

بازی‌بازان در ردیت (Reddit) از شوکه شدن خود پس از دیدن سن شخصیت‌هایی مثل آرتور مورگان (Arthur Morgan) و جان مارستون (John Marston) گفتند. سن شخصیت‌های این بازی به قدری برای همه تعجب برانگیز بود که پست مربوط به آن در ردیت به سرعت جهانی و ترند شد.

این پست سن کاراکتر‌های Red Dead Redemption 2 را مشخص کرد: هوزِیا متیوز (Hosea Matthews) ۵۵ ساله، داچ وان در لینده(Dutch van der Linde) ۴۴ ساله، مایکا بل (Micah Bell) ۳۹ ساله، آرتور مورگان ۳۶ ساله، بیل ویلیامسون (Bill Williamson) ۳۳ ساله، چارلز اسمیت (Charles Smith) ۲۷ ساله، جان مارستون ۲۶ ساله و مالی اوشِی (Molly O’Shea) ۲۰ و اندی سال سن دارد.

اگر به نظر شما کاراکتر‌های بازی به نسبت به ظاهرشان زیادی جوان هستند، بدانید که تنها شما این فکر را نمی‌کنید.

Red Dead Redemption 2

بر طبق نظرات هواداران، یکی از بزرگ‌ترین غافلگیری‌ها جوان‌تر بودن بیل از آرتور است. البته اگر دائم‌الخمر بودن آرتور و مشکلات پشت سرگذاشته‌ی او را در نظر بگیریم، داشتن چنین چهره‌ای در ۳۶ سالگی خیلی هم دور از انتظار نیست.

مساله‌‌ی جای تعجب این است که اگر بخواهیم از روی قیافه‌ی بیل سن او را پیش‌بینی کنیم، به نظر می‌رسد که او حداقل ۴۰ سال را داشته باشد ولی در واقعیت نه تنها این‌طور نیست، بلکه او ۳ سال از آرتور نیز جوان‌تر است.

بد نیست اشاره کنیم که میانگین طول عمر یک مرد آمریکایی در قرن نوزدهم و دوره‌ای که داستان Red Dead Redemption 2 در آن جریان دارد، ۴۶ سال بوده است. اگر این موضوع را در کنار زندگی پر از خطر این شخصیت‌ها در نظر بگیریم، ظاهر و سنشان آن‌چنان هم ناهماهنگ نیستند.

Red Dead Redemption 2 برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و استیدیا در دسترس قرار دارد.

شما می‌توانید برای بررسی تاثیر داستان Red Dead Redemption 2 بر روی فرنچایز، این قسمت را مطالعه کنید.

Spider-Mah04Mehran.Baمحمد کرامت‌ فرSARDSIDERSKurosJoel, Connor, Sully, & Forzamohammad reza gamerDARKSIRENMatin_khJavad62@alistarP.morganMonekyPlusDk-_-ManmeysambAlirezaامینM2CianیوحانMahyarMsmmore

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید