تریلری از بخش جدید فصل 8 بازی Fortnite منتشر شد

21 شهریور 1400 - 13:54

همان طور که در جریان هستید، فصل هشتم بازی Fortnite چندی پیش در دسترس قرار گرفت. بر همین اساس، تیم سازنده در نظر دارد تا بخش دوم این فصل را هم به دست بازی‌بازان برساند. امروز هم ویدیویی در این زمینه عرضه شده است.

به نقل از هواداران، فصل هشتم این بازی بسیار موفقیت‌آمیز بوده است. سازندگان سعی داشته‌اند تا محتویات فراوانی را در اختیار افراد قرار دهند. همین اتفاق هم رخ داد و رضایت درصد بالایی از آن‌ها جلب شد. حال پیش از زمان رسیدن به فصل نهم، این تیم در تلاش است تا بخش دوم فصل هشت را تحت عنوان Operation: Sky Fire به انتشار برساند. البته در گذشته نیز اطلاعاتی در این زمینه عرضه شده بود، اما امروز می‌توانید ویدیویی را هم از آن مشاهده کنید.

Operation: Sky Fire در واقع مانند یک رویداد است که تا لحظاتی دیگر در منوی بازی Fortnite پدیدار شود. به وسیله‌ی آن هم بخش تازه‌ای به بازی اضافه خواهد شد. بازی‌بازان می‌توانند ساعت‌ها در این بخش مشغول شده و نبردهای هیجان‌انگیزی را تجربه نمایند. این بخش بیشتر به سفینه‌ها و موجودات فضایی مربوط خواهد بود.

در ویدیوی امروز هم که نسبتا کوتاه است، می‌توان صحبت‌هایی از شخصیت‌های بازی همچون Mari را شنید. در صحبت‌ها بیشتر به نبردهای بخش جدید مربوط است و از آن می‌توان به اطلاعاتی نیز پی برد. تنها می‌دانیم که بخش عمده‌ای از این بخش در یک سفینه‌ی بزرگ برگزار خواهد شد. تا کنون استودیوی اپیک گیمز اطلاعات چندانی را در این باره عرضه نکرده است. آن‌ها تلاش داشته‌اند تا بخش دوم این فصل برای طرفداران مرموز باقی بماند. البته افراد تا ساعاتی دیگر می‌توانند از آن استفاده کنند.

اپیک گیمز برنامه‌هایی برای آینده‌ی بازی Fortnite نیز دارد. مطمئنا با توجه به طرفداران زیاد بازی، این پشتیبانی کماکان ادامه خواهد داشت. آن‌ها بعد از اتمام فصل هشتم، بلافاصله به سراغ فصل نهم خواهند رفت. این طور که به نظر می‌رسد، محتویات فراوانی هم در آن فصل وجود خواهد داشت. علاوه بر آن، اضافه شدن شخصیت‌های تازه نیز برای هواداران اتفاق خوشایندی است. چندی پیش هم کاراکتر Will Smith به این اثر اضافه شد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از این نشانی مشاهده کنید.

بازی Fortnite هم‌اکنون بر روی پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس‌ وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس و نینتندو سوییچ قابل تجربه است. حتی نسخه‌های گوشی‌های هوشمند شامل اندروید و iOS نیز در دسترس قرار دارد.

دریافت ویدیو

mohamadTineoneplayamirmeysamb
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید