معرفی و دانلود بهترین بازی های ۲۰۲۱ اندروید

20 شهریور 1400 - 17:00
بهترین بازی های ۲۰۲۱ اندروید

شاید گوشی‌های هوشمند به‌طور اختصاصی برای بازی ساخته نشده باشند، اما با این وجود این پلتفرم و سیستم عاملی نظیر اندروید بیشترین بازی‌باز را به خودش اختصاص داده است و شمار زیادی از آن‌ها Casual gamer‌هایی هستند که ساعات زیادی را صرف تجربه بازی‌های موبایل می‌کنند.

اگر شما هم جزو این دسته افراد هستید، حتما در ادامه با تکفارس همراه باشید، زیرا ما در این مطلب به سراغ بهترین بازی‌های سال ۲۰۲۱ سیستم عامل اندروید رفته‌ایم و هرکدام از آن‌ها را به‌طور مختصر مورد بررسی قرار داده‌ایم تا شما بتوانید شناخت کلی‌ای از هرکدام از عناوین لیست داشته باشید. همچنین می‌توانید از طریق لینک‌های موجود، نسبت به دانلود هرکدام از بازی‌های لیست اقدام فرمایید.

Final Fantasy VII درواقع نسخه‌ای باز‌سازی شده برای گوشی‌های هوشمند است که نمی‌توان آن را یک بازسازی بزرگ و ریشه‌ای دانست، به هرحال وجود این بازی خاطره‌انگیز برای گوشی‌های هوشمند و سیستم عامل اندروید به نوبه خودش برای خیلی از افراد یک نعمت بزرگ محسوب می‌شود و طرفداران این سری می‌توانند باری دیگر، اما این بار با گوشی‌های خودشان به تجربه این بازی کلاسیک بپردازند.

مطالب مرتبط:

همان‌طور که به احتمال زیاد می‌دانید، Final Fantasy VII یک عنوان در سبک نقش‌آفرینی است و با وجود قدیمی بودن، به لطف المان‌های نقش‌آفرینی و داستان عالی قادر است شما را ساعت‌ها مشغول خود کند. در ابتدا بازی از نظر فنی مشکلات زیادی داشت و رفته رفته با آپدیت‌های مختلف، دیگر مشکلات از بین رفته‌اند و شما می‌توانید آن را با گوشی‌های میان‌رده هم به خوبی اجرا کنید.

بازی Warcraft را تجربه کرده‌اید؟ آیا از عاشقان این بازی هستید؟ پس قطعا از Hearthstone Heroes of Warcraft   استقبال خواهید کرد. عنوانی کارتی که در آن تمامی قهرمانان دنیای وارکرفت حضور دارند و شما می‌توانید آن را بر روی گوشی‌های هوشمند خود بازی کنید.

Hearthstone Heroes of Warcraft تا به الآن ۵ میلیون بار در اپ‌استور دانلود شده است که نشان می‌دهد اگر بلیزارد بخواهد، حتی می‌تواند عنوانی باکیفیت برای گوشی‌های هوشمند نیز عرضه کند.

گیم‌پلی بازی همانند دیگر عناوین کارتی به استفاده مناسب از استراتژی‌ها و کارت‌های مختلف خلاصه می‌شود. اما یکی از جذاب‌ترین نکات این عنوان که شاید آن را از رقبای خود متمایز می‌کند، قابلیت  Disenchant است، شما می‌توانید آیتم‌های مختلف را ترکیب کنید و از این طریق آیتم‌هایی با ویژگی‌های جدید بسازید که در هنگام بازی بسیار به دردتان خواهد خورد.

مشاهده ادامه مطلب در تکفارس - بهترین بازی های ۲۰۲۱ اندروید

Amir hossine Eshghiyan
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید