تصویر جدیدی از بازی Elden Ring به انتشار رسید

19 شهریور 1400 - 21:29

تصویر جدیدی از بازی Elden Ring به طور رسمی منتشر شده است که خشونت بازی را به تصویر می‌کشد. در کنار این تصویر شاهد توضیحات داستانی نیز هستیم. با ما همراه باشید.

مدتی پیش به لطف ویدیوی 16 دقیقه‌ای که در دسترس منتقدین و خبرنگاران وبسایت‌های خارجی قرار گرفت، شاهد اطلاعات پیش‌نمایش‌ها و تصاویر جدیدی از عنوان Elden Ring بودیم. از طرفی صفحه‌ی رسمی توییتر بازی جمعه‌ها یک یا دو تصویر جدید از این اثر به همراه جمله‌ای که پس‌زمینه‌ی داستانی دارد به اشتراک می‌گذارد.

بنابر رویه‌ی مذکور، امروز نیز شاهد یک تصویر جدید از بازی بودیم که در ادامه آن را مشاهده می‌کنید:

متن زیر ضمیمه تصویر بالا شده است:

در زمان فروپاشی [حلقه‌ی کهن]، یک زخم ذهنی بسیاری از موجودات را در بر گرفت. مراقب جنون و آشفتگی آن‌ها باشید.

همچنین مدتی یاسوهیرو کیتائو (Yasuhiro Kitao)، مدیر بخش بازاریابی Elden Ring، در مصاحبه‌ای متذکر شد که این عنوان دارای قابلیتی به نام برج‌های دیدبانی (Watchtower) است که با استفاده از آن‌، بازی‌بازان راحت‌تر می‌توانند سیاه‌چال‌های (Dungeons)‌ کوچک‌تر را کشف کنند. ایشان به این نکته نیز اشاره کردند که ورود به سیاه‌چال‌های میراث (Legacy Dungeon)، نیازی به سطح (Level) مشخصی ندارد؛ گرچه ممکن است بازی‌بازان نیاز به آیتم‌های خاصی برای ورود به این نوع از سیاه‌چال‌ها داشته باشند. وی در این باره گفت:

بازی‌بازان احتمال دارد که برخی از این سیاه‌چال‌های کوچک را در سرزمین‌های مابین (The Lands Between) پیدا‌ نکنند؛ مخصوصا هنگامی که دنیای بازی را اکتشاف می‌کنند. اما نگران نباشید، ما چندین راه برای پیدا‌ کردن این سیاه‌چال‌ها درون بازی قرار داده‌ایم. برای مثال شما می‌توانید ساختمان‌هایی به نام برج‌های دیده‌بانی را در بازی پیدا کنید که به شما کمک می‌کنند چشم‌اندازی واضح از محیط اطراف خود داشته باشید. شما می‌توانید با استفاده از این ساختمان‌ها، محیط اطراف خود را بزرگ‌نمایی و سیاه‌چال‌ها را پیدا کنید که به طور خود‌کار روی نقشه‌ی شما ثبت می‌شوند.

بازی Elden Ring در تاریخ 2 بهمن سال 1400 (22 ژانویه‌ی 2021) عرضه خواهد شد. کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس/سری اس، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی، به عنوان پلتفرم‌های مقصد این بازی اعلام شده‌اند.

Mehran.Ba#ONLY_PS5DARKSIRENIran_gamerHusseinimeysambjonsmasoud pc gamerlord_starkSAMAN Ghost of SpartaAmir hossein (I'm back)Dk-_-ManMonekyPlusMahyarMsmیوحانSina Morganmatrix4221489AXEL STONEDon't underestimate MiyazakiEmad-Martianmore
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید