بازی Football Manager 2022 معرفی شد

19 شهریور 1400 - 21:55

شرکت سگا (Sega) و استدیوی اسپرتس اینتراکتیو (Sports Interactive) از عناوین Football Manager 2022 برای رایانه‌های شخصی، Football Manager 2022 Xbox Edition برای ایکس‌باکس وان و سری ایکس و اس، Football Manager 2022 Touch برای نینتندو سوییچ، اندروید و IOS و در نهایت Football Manager 2022 Mobile برای اندروید و IOS رونمایی کردند.

نسخه‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس و موبایل بازی Football Manager 2022 در تاریخ ۱۸ آبان (۹ نوامبر) سال جاری منتشر خواهند شد. همچنین هر‌ دو نسخه‌ی رایانه‌های شخصی و Xbox در روز انتشار بازی در سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس نیز در دسترس قرار خواهند گرفت. این در حالی است که اطلاعات مربوط به بازی Football Manager 2022 Touch به زودی اعلام خواهد شد.

در قسمت زیر می‌توانید بررسی اجمالی بازی که در صفحه‌ی استیم بازی قرار گرفته است را مطالعه کنید:

فوتبال فقط درباره‌ی بهترین بودن و پیروزی نیست.

فوتبال درباره‌ی غلبه بر احتمالات و کسب موفقیت از طریق مهارت و زبردستی شما ‌است.

مبارزه برای رسیدن به قله و غافلگیر کردن جهان و یا نجات از لبه‌ی پرتگاه، لحظات شیرینی هستند.

شما طراح آینده‌ی باشگاه خود هستید، سرنوشت آنها در دستان شماست.

بر لحظاتی که رویا‌های باشگاه شما را به واقعیت تبدیل می‌کند، مسلط شوید و جایگاه خود را در میان مدیران بزرگ به‌ دست آورید.

ویژگی‌‌های جدید، به‌روزرسانی‌های مربوط به بازی و لایسنس‌ها در اواخر سپتامبر در دسترس قرار خواهند گرفت.

ویژگی‌های اساسی:

• عازم سفری به سمت قله‌های بازی شوید، اهداف بزرگ باشگاه خود را به ثمر بنشانید و انتظارات بلند‌پروازانه‌ی طرفداران را برآورده کنید.

• جهان را برای کشف استعداد‌های ناشناخته جست‌ و‌ جو کنید و یا تیم خود را از درون بسازید و ایده‌های خود را در تمرینات به منظور پیدا کردن پتانسیل بازیکنان وارد کنید.

• با استفاده از تاکتیک و استراتژی‌هایتان در روز مسابقه، برای بازیکنان خود یک هویت فوتبالی ایجاد کنید تا به آن تکیه کنند.

∗ دسترسی زود هنگام حداکثر ۲ هفته پیش از زمان انتشار بازی در دسترس قرار‌ می‌گیرد؛ با پیش خرید بازی قبل از ۹ نوامبر زود‌تر از دیگران بازی کنید. نسخه‌ی دسترسی زود هنگام در پلتفرم‌های مختلف ممکن است در زمان ها‌ی متفاوتی منتشر شود.

Hasan0930meysambparsa.s71Ahmad68MahyarMsm

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید