نگاهی بر هر آنچه که از آیفون ۱۳ اپل می دانیم؛ دو هفته پیش از معرفی

11 شهریور 1400 - 18:47
نگاهی به هر آنچه که از آیفون ۱۳ اپل می دانیم

آیفون‌های جدید اپل به‌زودی رونمایی خواهند شد. در این مطلب هرآنچه در مورد گوشی‌های هوشمند سری آیفون ۱۳ می‌دانیم را مرور می‌کنیم.

اگرچه فقط چند ماه از معرفی گوشی‌های هوشمند سری آیفون ۱۲ می‌گذرد، اما شایعات زیادی در مورد سری جدید این محصول یعنی آیفون ۱۳ منتشر شده و مدل‌های جدید گوشی پرچمدار اپل احتمالا در ماه سپتامبر معرفی خواهند شد.

آیفون ۱۲ نسبت به نسل قبلی خود از به طراحی جدیدی مزین شد و همچنین قابلیت‌های دیگری مثل دوربین در آن بهبود پیدا کرد. اگر شایعات مرتبط با آیفون ۱۳ صحت داشته باشند، این محصول می‌تواند جذابیت بیشتری داشته باشد.

مطالب مرتبط:

آیفون ۱۲ تغییرات ظاهری زیادی را برای این گوشی‌ هوشمند به ارمغان آورد که از جمله مهم‌ترین این تغییرات می‌توان به طراحی تخت‌تر آن اشاره کرد که از سبک طراحی آیفون‌ ۴ و آیفون ۵ الهام گرفته است. به‌همین دلیل انتظار نداریم آیفون ۱۳ از نظر ظاهری تغییرات زیادی نسبت به مدل فعلی این گوشی داشته باشد. با این وجود می‌توان انتظار چند تغییر کوچک را داشت.

جدیدترین اطلاعات در مورد آیفون ۱۳ توسط جان پراسر، که یکی از معروف‌ترین لو دهندگان اخباری فناوری محسوب می‌شود، فاش شده است. وی می‌گوید که به رندرهایی از آیفون مورد انتظار اپل دست یافته است.

این رندرها یک طرح مورب جدید را در دوربین مدل‌های معمولی آیفون نشان می‌دهد. افزون‌بر این ضخامت گوشی مورد بحث بیشتر شده که فضای مورد نیاز برای یک باتری بزرگ‌تر را فراهم می‌کند. همچنین به‌نظر می‌رسد بخش ناچ این مدل‌های نسبت به مدل‌های فعلی آیفون کوچک‌تر شده است.

شایعات حاکی از آن است که اپل قصد دارد در آینده یک گوشی آیفون کاملا یکپارچه و بدون پورت طراحی کند. بسیاری از متخصصان دلیل این تصمیم اپل را جایگزین کردن سیستم‌ شارژ مگ‌سیف به‌عنوان اولین راه‌کار شارژ کردن گوشی‌های آیفون می‌دانند. اما در ادامه بیشتر به این موارد و دانسته‌های کنونی‌مان از آیفون ۱۳ خواهیم پرداخت.

مشاهده ادامه مطلب در تکفارس - آیفون ۱۳ اپل

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید