گزارش: بازی Dead Space Remake در پاییز سال آینده عرضه خواهد شد

15 مرداد 1400 - 00:19

با توجه به گزارش جدید منتشر شده از سوی یک منبع داخلی معتبر، بازی مورد انتظار Dead Space Remake در پاییز سال ۲۰۲۲ عرضه خواهد شد.

شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) مدتی پیش اعلام کرد که یکی از فرنچایزهای مشهور خود را بازیابی خواهد کرد. بازی جدید در دست ساخت توسط آن‌ها تنها با نام Dead Space شناخته می‌شود و یک بازسازی تمام عیار خواهد بود. بر اساس صحبت‌های جدید آقای جف گراب (Jeff Grubb)، منتقد و خبرنگار وبسایت گیمزبیت (Gamesbeat)، بازی Dead Space Remake برای عرضه در پاییز سال ۲۰۲۲ برنامه‌ریزی شده است. گراب اولین نفری بود که خبر از در دست ساخت بودن این اثر داد.

این بدان معنا است که باید بیش از یک سال منتظر این اثر باشیم. با این وجود، این احتمال وجود دارد که پروسه‌ی توسعه مطابق انتظارها پیش نرود و شاهد تاخیر بازی به سال ۲۰۲۳ نیز باشیم. شرکت الکترونیک آرتس به طور رسمی جزئیاتی پیرامون تاریخ انتشار این بازسازی به اشتراک نگذاشته است.

Dead Space Remake توسط استودیوی مُتیو (Motive) مراحل توسعه را طی می‌کند. آن‌ها از رویکرد کپ‌کام (Capcom) در قبال ریمیک‌های سری Resident Evil الهام گرفته‌اند، البته با این تفاوت که بازی اول سری Dead Space پایه‌ای قدرتمند برای این ریبوت خواهد بود.

بازی جدید از این سری کیفیت بصری‌ای در سطح بازی‌های امروزی خواهد داشت و به احتمال زیاد شامل مکانیک‌های جدید گیم‌پلی خواهد شد که بر اساس نسخه‌های دوم و سوم طراحی شده‌اند. با توجه به گزارشات منتشر شده، شرکت کپ‌کام دلیل اصلی رخ دادن بازی جدید از سری Dead Space به حساب می‌آید.

Dead Space

در حالی که کپ‌کام در طول این سال‌ها سری ترسناک خود یعنی Resident Evil را در سطح کیفی بالایی حفظ کرده است، الکترونیک آرتس فرصتی به بازی ترسناک خود نداد، اما حالا آن‌ها به لطف کپ‌کام الگویی مناسب برای بازی جدید از این سری پیدا کرده‌اند. بر اساس اعلام رسمی، این بازسازی از آخرین نسخه‌ی موتور گرافیکی فراست‌بایت (Frostbite) بهره خواهد برد و هدف اصلی آن به وجود آوردن کیفیت گرافیکی شگفت‌انگیز و همچنین بهبودهای متعدد در گیم‌پلی است.

Dead Space Remake برای پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دست ساخت قرار دارد.

Mehran.Bamatrix4221489DARKSIRENM.MT#ONLY_PS5P.morganMahyarMsm@alistarMohsenj74
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید