بازی Deathloop گلد شد

14 مرداد 1400 - 20:53
Deathloop

طبق جدیدترین توییت منتشر شده از سوی حساب رسمی Deathloop، روند تولید این بازی شوتر اول شخص پرزرق و برق به پایان رسیده و این عنوان حالا آماده‌ی عرضه است. اثر جدید استودیوی با استعداد آرکین لیون (Arkane Lyon) قرار است در تعطیلات امسال برای پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی منتشر شود.

پس از چندین بار تاخیر، ساخت بازی Deathloop بالاخره به اتمام رسیده است. عنوان جذاب و خلاقانه‌ استودیوی آرکین لیون شما را در نقش یک قاتل حرفه‌ای به نام Colt قرار می‌دهد که درون یک حلقه‌ی زمانی در جزیره‌ی Blackreef Isle گرفتار شده است. برای فرار از این مکان، Colt باید هشت هدف مشخص را تا پیش از نیمه‌شب به قتل برساند. در صورت عدم موفقیت، Colt مجبور است این روز را دوباره تکرار کند.

Deathloop گلد شد! آماده باشید تا در ۱۴ سپتامبر حلقه‌ی زمانی را بشکنید.

شما می‌توانید هر هشت هدف و محافظان آن‌ها را با استفاده از ابزار، سلاح‌ها، قدرت‌ها و رویکرد‌های مختلفی مثل مخفی کاری یا نبرد مستقیم از بین ببرید. البته علاوه بر Colt، یک قاتل حرفه‌ای دیگر نیز با نام Julianna در این جزیره وجود دارد که هدف اصلی او، کشتن Colt است. با توجه به انتخاب شما، Julianna توسط هوش مصنوعی یا یک بازی‌باز دیگر کنترل خواهد شد.

ساخته‌ی آرکین لیون در واقع یک بازی انحصاری کنسولی پلی‌استیشن ۵ است و این موضوع تا یک سال پس از انتشار بازی ادامه خواهد داشت. با اتمام تولید Deathloop، توسعه‌دهندگان حالا می‌توانند از زمان باقی مانده تا عرضه‌ی بازی برای کار بر روی به‌روزرسانی‌ روز اول و یا توسعه‌ی بسته‌های الحاقی در نظر گرفته شده استفاده کنند.

بازی Deathloop در تاریخ ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ (۱۴ سپتامبر ۲۰۲۱ میلادی) برای کنسول پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. کارگردان بازی اخیراً در طی یک مصاحبه به دلیل عدم انتشار این عنوان برای کنسول‌های نسل هشتم اشاره کرده است.

Mehran.BaDARKSIRENPlaystation TMahyarMsm@alistar
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید