حالت Master League در آینده به eFootball اضافه خواهد شد

۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۴
بازی PES 2022 - eFootball 2022

همان‌طور که می‌دانید، بازی جدید eFootball یک عنوان رایگان است که امسال جایگزین سری محبوب PES شرکت کونامی (Konami) خواهد شد. این ناشر ژاپنی اخیراً تایید کرده است که این بازی در زمان عرضه در واقع یک دمو خواهد بود. حال با توجه به تغییرات گسترده‌ای که کونامی برای مجموعه‌ی ورزشی خود در نظر گرفته است، بسیاری از طرفداران نگران بودند که شاید حالت محبوب Master League نیز در برنامه‌های آینده‌ی eFootball وجود نداشته باشد. حال کونامی در توییتر رسمی بازی به این موضوع واکنش نشان داده است.

کونامی با انتشار تعدادی پست در توییتر خود به برخی از سوالات احتمالی بازی‌بازان پاسخ داده و تایید کرده است که حالت محبوب Master League در آینده برای eFootball منتشر خواهد شد. البته همان‌طور که انتظار می‌رفت، Master League یک حالت پریمیوم است و بخشی از محتوای رایگان بازی نخواهد بود. به طور ساده، بازی‌بازان برای دسترسی به این حالت باید در آینده آن را به صورت جدا خریداری کنند.

البته حالا سوالی که مطرح می‌شود این است: آیا پس از خرید حالت Master League نیز باز هم شاهد خرید‌های درون برنامه‌ای در این بخش خواهیم بود؟ با فاصله گرفتن از عرضه‌ی سالیانه و حرکت به سمت بازی رایگان، ممکن است که کونامی از حالت محبوب Master League به عنوان یکی از راه‌های اصلی کسب درامد استفاده کند.

عنوان ورزشی کونامی در ابتدا تنها با تیم‌ها و حالت‌های محدودی در دسترس قرار خواهد گرفت و سپس به مرور زمان با محتویات جدید به‌روزرسانی خواهد شد. همچنین تایید شده است که eFootball به طور کامل از بازی میان پلتفرمی پشتیبان خواهد کرد. به عبارت دیگر، بازی‌بازان پلتفرم‌های مختلف بازی از جمله موبایل‌های هوشمند می‌توانند بدون محدودیت با دیگر بازی‌بازان رقابت کنند.

بازی eFootball در پاییز سال جاری برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس، پلتفرم رایانه‌های شخصی و دستگاه‌های هوشمند iOS و اندروید منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید