EA Play پنج بازی جدید کدمسترز را دریافت می‌کند

12 مرداد 1400 - 22:11

الکترونیک آرتز (EA) اسم تعدادی از عناوین کدمسترز (Codemasters) را که قرار است در طی هفته‌ی آینده برای EA Play عرضه خواهند شوند، منتشر کرد. همچنین این بازی‌ها برای تمامی کاربران ایکس باکس گیم پس (Xbox Game Pass) نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

اسامی بازی‌های دریافتی EA Play از کدمسترز

براساس اخبار و اطلاعات منتشر شده، اسامی این بازی‌ها شامل Dirt 4، Dirt Rally، Dirt Rally 2.0، F1 2020 و GRID خواهند بود. البته این عناوین جدا از بازی‌های بیشتری هستند که قرار است بر روی ایکس باکس گیم پس، مثل عناوین Skate، Katamari Damacy و … عرضه شوند. این اعلامیه دقیقاً مدت کمی بعد از خرید استودیوی کدمسترز توسط الکترونیک آرتز منتشر شد. این استودیو اخیراً اعلام کرده است که به سختی در حال کار کردن بر روی GRID Legends می‌باشد. همچنین استودیوی کد مسترز اخیراً بازی F1 2021 را منتشر کرد که توانست نقدهای خوبی را دریافت کند و از نظر فروش هم آمار فروش بالایی را به دست بیاورد.

GRID Legends الکترونیک آرتز کدمسترز Xbox Game Pass EA Plays Grid Codemasters

ایکس باکس هم اخیراً با استفاده از گیم پس توانسته است که پیشرفت زیادی را تجربه کند، به گونه‌ای که کاربران اکنون این سیستم را جزوی از کنسول‌های ایکس باکس قلمداد می‌کنند. همچنین اخیراً نسخه‌ی بتای بازی Halo Infinite نیز منتشر شد و توانست نظر کاربران بسیاری را به سمت خود جذب کند. براساس اطلاعات موجود، بازی Halo Infinite قرار است که در جشن سال جدید ۲۰۲۱ منتشر شود.

مطالب پیشنهادی

می‌توانید نقد و بررسی بازی Grid را تحت عنوان اینجا سرعت حرف اول را می‌زند | نقد و بررسی Grid را با قلم مصطفی زاهدی در این نشانی مشاهده کنید. همچنین می‌توانید نقد و بررسی بازی F1 2021 را تحت عنوان فرمول یک ناب | نقد و بررسی F1 2020 و با قلم مهدی رضایی در این نشانی بخوانید. همینطور اگر مایل هستید که اخبار و اطلاعات بیشتری را در رابطه با بازی‌هایی که برای سرویس گیم پس منتشر می‌شوند کسب کنید، پیشنهاد می‌شود که این پست از گیمفا را مشاهده کنید.

DARKSIRENAli Hassan nejadMahyarMsmTHEVIL
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید