شایعه: پلتفرم های مقصد عنوان Beyond Good and Evil 2 مشخص شد

12 مرداد 1400 - 21:29
Beyond Good and Evil 2

سالهاست که انتشار عنوان Beyond Good & Evil 2 کم و بیش سوژه‌ی بحث‌های جامعه‌ی بازی است، حالا طبق اطلاعاتی که در سایت ResetEra درج شده، ظاهرا پلتفرم‌های مقصد این بازی مشخص شده‌اند.

Beyond Good & Evil 2 که توسط استودیوی یوبی‌سافت مونپلیه (Ubisoft Montpellier) در حال توسعه بود، به دلیل خداحافظی میشل آنسل (Michel Ancel)، سازنده‌ی عناوین بزرگی از یوبی‌سافت، دچار وقفه‌ی بزرگی شد. به دنبال برخی اتفاقات ناخوشایند که در محل کار گزارش شده بودند، آنسل تصمیم گرفت که از صنعت بازی‌های ویدئویی کناره گیری کند.

در اوایل ماه جولای، یوبی‌سافت مونپلیه فاش کرد که هنوز بر روی دو بازی Beyond Good & Evil 2 و عنوانی معرفی نشده، کار می‌کند. حالا طی پستی در وب‌سایت ResetEra، مشخص شده که قسمت دوم سری Beyond Good & Evil بر روی کنسول‌های نسل هشتم منتشر نمی‌شود.

در واقع میان پلتفرم‌های مقصد بازی فقط کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس/اس، پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی دیده می‌شوند، بنابراین شاهد نسخه‌ی نسل هشتمی از این بازی نخواهیم بود.

پلتفرم های مقصد عنوان Beyond Good and Evil 2

بازی Beyond Good & Evil 2 تاریخ انتشار مشخصی ندارد، اما از همان ابتدا تایید شده بود که این بازی در زمان عرضه برای آخرین نسل کنسول‌های پلی استیشن و ایکس‌باکس منتشر می‌شود. مطمئناً تأخیرهای پی در پی این عنوان، ناشر فرانسوی را مجبور کرده است که استراتژی خود را مرور کرده و برای عرضه‌ی بازی Beyond Good & Evil 2 تنها بر روی پلتفرم‌های نسل بعدی برنامه ریزی کند.

همچنین بر اساس آخرین اطلاعات فاش شده در روزهای اخیر، یوبی‌سافت قصد دارد که به زودی نوعی “رونمایی جدید” را داشته باشد. به نظر می‌رسد که به احتمال زیاد نسخه‌ای از بازی Beyond Good & Evil 2 که تا به حال دیده نشده در دست ساخت است و احتمالاً این نسخه، تفاوت قابل توجهی با نمایش‌های کوتاه و مختصری که از این بازی منتشر شده بود، خواهد داشت.

Beyond Good and Evil 2 بدون شک یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های یوبی‌سافت (Ubisoft) محسوب می‌شود که حداقل هفت سال در حال توسعه بوده است و صرفا منتشر شدن اخباری مربوط به این بازی، می‌تواند موجب خوشحالی بسیاری از طرفداران شود.

نظر شما درباره‌ی این شایعه چیست؟ آیا تصمیم یوبی‌سافت مبنی بر عدم انتشار این بازی برای کنسول‌های نسل هشتم عاقلانه است؟

P.morganPlayStation Studios PS5Ali Hassan nejad❾❻︵✎﹏ȏṃıԀMahyarMsmآرینfarshadx

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید