کنترلر جدید کنسول ایکس باکس سری ایکس / اس با اسم Aqua Shift معرفی شد

12 مرداد 1400 - 20:38
Aqua Shift Xbox

وبسایت رسمی ایکس‌ باکس (Xbox) امروز در طی خبری، دسته‌ی جدید کنسول ایکس باکس سری ایکس / اس را معرفی کرد. براساس گفته‌ها این دسته جدید، Aqua Shift نام دارد و دارای رنگ آبی براق سوررئال می‌باشد.

براساس خبری که امروز از طریق وبسایت رسمی ایکس باکس منتشر گردید، دسته‌ی جدید کنسول ایکس باکس سری ایکس / اس معرفی شد. همچنین اطلاعاتی در مورد رنگ و تغییرات این دسته نسبت به نسخه‌های قبلی نیز بیان شد که در ادامه به آنها می‌پردازیم.

کنترلر Xbox Aqua Shift

نوین کومار (Navin Kumar)، مدیر بازاریابی محصولات ایکس باکس (Xbox) در رابطه با کنترلر جدید کنسول ایکس باکس سری ایکس / اس چنین گفت:

همچنان که ما در حال ایده‌پردازی در مورد طرح‌های جدیدی برای دسته‌های کنسول خود و در حال پیدا کردن راه‌های جدید برای لذت بردن طرفداران خود هستیم، ما همیشه سعی داشته‌ایم راه‌هایی را پیدا کنیم که شما تجربه‌ی بازی کردن در کنسول ایکس باکس خودتان را ارتقا دهید. خوب، آماده شوید تا تجربه‌ی کنترلر خودتان را به سطح جدیدتر و درخشان‌تری برسانید.

همانطور که گفته شد، این کنترلر جدید دارای رنگ آبی سوررئال براق متغیر می‌باشد. نوین کومار همچنین در رابطه با رنگ Aqua Shift توضیحات زیر را ارائه داد:

Aqua Shift دارای یک رنگ برای آبی سوررئال متغیر است که باید ببینید تا باور کنید. بازی کردن با این دسته و نحوه‌ی حرکت منشوری در اطراف کنترلر، به شما این حس را می‌دهد که Aqua Shift در دستان شما زنده می‌شود. با الهام از فانتزی که بازی به زندگی ما می‌آورد، ما می‌دانیم که این زیبایی عرفانی می‌تواند سحر و جادو را به مجموعه دسته‌های شما که به آن نیاز دارند، بیافزاید.

شما می‌توانید تصاویری که از دسته‌ی Aqua Shift منتشر شده است را در زیر مشاهده کنید.

توضیحات تکمیلی در رابطه با کنترلر Xbox Aqua Shift

براساس گفته‌ها، دکمه‌ی Share نسل آینده‌ی دسته‌های کنسول ایکس باکس سری ایکس / اس در اپلیکیشن Xbox Accessories قابل شخصی‌سازی خواهند بود و می‌توان در محیط بازی عکس گرفت و همچنین به ضبط صحنه‌های حساس بازی پرداخت. همچنین می‌توان این صحنه‌ها و تصاویر گرفته شده را به صورت مستقیم، با استفاده از کنسول و یا گوشی هوشمند خودتان با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید. همینطور می‌توانید از برنامه‌ی Xbox Accessories برای بازنگری دکمه‌های کنترلر دیگر و ایجاد پروفایل‌های سفارشی برای بازی‌های مورد علاقه‌ی خود استفاده کنید. کنترلر بی سیم ایکس باکس پتانسیل بی‌پایان برای ارتقاء بازی شما را می‌دهد.

کنترلر Aqua Shift هم‌اکنون با قیمت ۷۰ دلار برای پیش‌خرید موجود است.

meysambP.morganDARKSIRENعلیرضا کریم‌خان زندEmad-MartianAli Hassan nejadHasan0930MahyarMsm@alistarAHM.Gamer
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید