تریلر جدیدی از فیلم Venom: Let There Be Carnage منتشر شد

12 مرداد 1400 - 11:02
Venom: Let There Be Carnage

سونی تریلر جدید و رسمی از فیلم ابرقهرمانی و شدیدا مورد انتظار Venom: Let There Be Carnage یا همان Venom 2 را منتشر کرد.

در پایان فیلم Venom، شخصیت اصلی یعنی Eddie Brock و هم‌زیست خونخوارش به این درک رسیدند که Eddie می‌تواند یک زندگی عادی داشته باشد و گاهی اوقات این زندگی شامل اجازه دادن به Venom برای خوردن جنایتکاران می‌شود. اما حالا به نظر می‌رسد که این دو به مشکلاتی برخورده‌اند.

در تریلر جدید فیلم Venom: Let There Be Carnage که روز دوشنبه منتشر شد، Eddie از شکار کردن جنایتکاران برای بلعیدن آن‌ها توسط جنبه‌ی دیگر خود خسته شده و از نظر Venom، او حالا تبدیل به یک بازنده شده است. همان‌طور که می‌دانید، هر دو طرف این رابطه‌ی سنگین توسط تام هاردی (Tom Hardy) بازی می‌شود.

البته این تریلر فقط به رابطه‌ی Eddie و هم‌زیستش اشاره ندارد، چنانکه طی آن نگاه بهتری به شخصیت منفی فیلم یعنی Cletus Kasady با بازی وودی هارلسون (Woody Harrelson)، که نقش میزبان هم‌زیست Carnage را بر عهده دارد، می‌شود. Cletus به دلیل جنایات خود به عنوان یک قاتل سریالی در زندانی با حداکثر امنیت قرار دارد، اما وقتی Eddie به سراغ او می‌رود، Cletus میزبان Venom را گاز می‌گیرد و انقدری DNA هم‌زیستی دریافت می‌کند تا نسخه‌ی کاملاً جدید و خطرناک تری را ایجاد کند؛ این نسخه‌ی جدید Carnage نام دارد.

تریلر Venom 2

در Venom: Let There Be Carnage، شاهد حضور Anne با بازی میشل ویلیامز (Michelle Williams)، معشوقه‌ی Eddie، نیز هستیم، اما به نظر می‌رسد که او اکنون با فردی غیر از Eddie نامزد کرده است. همچنین در بخش کوتاهی از تریلر، حضور نائومی هریس (Naomie Harris) در نقش Shriek را مشاهده می‌کنیم.

فیلم Venom: Let There Be Carnage به کارگردانی اندی سرکیس (Andy Serkis) قرار است به صورت انحصاری در تاریخ ۲ مهر ۱۴۰۰ (۲۴ سپتامبر ۲۰۲۱) در سینماها اکران شود، اگرچه شایان ذکر است که این تریلر جدید تاریخ اکران را حذف کرده و فقط شاهد “پاییز امسال” در انتهای آن هستیم. در پایان می‌توانید تریلر جدید این فیلم را مشاهده کنید:

Ali Hassan nejad❾❻︵✎﹏ȏṃıԀA²S²pidey-amirhosein-MahyarMsm
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید