سریال The Lord of the Rings آمازون در سال ۲۰۲۲ به نمایش در می‌آید

11 مرداد 1400 - 23:48
Lord of the Rings Amazon Prime

شرکت آمازون (Amazon)، طی یک بیانیه‌ی مطبوعاتی سرانجام اعلام کرد که چه زمانی شاهد بازگشت Middle-Earth و داستان‌های آن خواهیم بود. بنابر اعلام آمازون، این شرکت آماده‌ی نمایش سریال جدید و جاه طلبانه‌ی خود یعنی Lord of The Rings، در سال ۲۰۲۲ و بیش از ۲۴۰ کشور از سرتاسر جهان است.

این شرکت تأیید کرد که رویکرد اپیزودیک هفتگی برای The Lord of the Rings را در پیش خواهد گرفت، اگرچه هنوز مشخص نیست که هر هفته چند قسمت منتشر شود.

شرکت آمازون همچنین اولین تصویر رسمی از این سری را ارائه کرد. یک منبع آشنا با این سریال به وب‌سایت IGN اعلام کرده که این عکس، مربوط به قسمت اول این سریال است، اما همچنان مشخص نیست که این شخصیت کیست و چه پیرامونی دارد. لازم به ذکر است که این سریال هنوز نام گذاری نشده است.

Lord of The Ring

در مقدمه‌ی سریال The Lord of the Rings آمده است:

این درام حماسی جدید، عصر دوم از تاریخ افسانه‌ای Middle-Earth ساخته‌ی جی‌آر‌آر تالکین (J.R.R. Tolkien) را به نمایش در می‌آورد. داستان این سریال در زمان صلح تقریبی، هزاران سال پیش از وقایع کتاب‌های The Lord of the Rings و The Hobbit به نوشته‌ی تالکین، اتفاق می‌افتد. این مجموعه هم از شخصیت‌های آشنا و هم از شخصیت‌های تازه وارد برخوردار است و آن‌ها را با ظهور مجدد شرارت در Middle-Earth روبه‌رو می‌کند.

جنیفر سالک (Jennifer Salke)، رییس استودیوی آمازون، درباره‌ی اشتیاق خود برای این سریال اظهار کرد:

من نمی‌توانم به اندازه‌ی کافی بیان کنم که ما چقدر مشتاق هستیم که مخاطبان جهانی خود را به سفری جدید و حماسی در Middle-Earth ببریم!

همچنین جی دی پین (J.D. Payne) و پاتریک مک‌کی (Patrick McKay)، تهیه کنندگان سریال The Lord of the Rings، افزودند:

همانطور که Bilbo می‌گوید، “اکنون فکر می‌کنم من کاملاً آماده‌ی سفر دیگری هستم.” زندگی و تنفس فضای Middle-Earth در این ماه‌ها، ماجراجویی به اندازه‌ی یک عمر بوده است. ما نمی‌توانیم بیشتر از این برای سهیم شدن این تجربه با طرفداران صبر کنیم.

دست اندرکاران مجموعه‌ی The Lord of the Rings ماه‌ها در نیوزلند به سر می بردند، تا سریال جدید را فیلمبرداری کنند. تهیه‌ی این سریال انقدر طول کشید که برخی از بازیگران و عوامل حتی نمی‌دانستند چه زمانی کارشان تمام خواهد شد.

سریال The Lord of the Rings از تاریخ ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ (۲ سپتامبر ۲۰۲۲) به طور انحصاری در سرویس Amazon Prime پخش خواهد شد.

M2CianHusseiniDARKSIRENReversepointBookerneverdies@alistarP.morganMahyarMsm
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید