بازی‌های ماه آگست سرویس PS Now معرفی شدند

11 مرداد 1400 - 21:41

شرکت سونی به تازگی از فهرست بازی‌های ماه آگست سرویس PS Now رونمایی کرده است. از فردا، روز ۱۲ مرداد (۳ آگست ۲۰۲۱)، مشترکین سرویس ابری سونی می‌توانند به عناوین جذابی نظیر بازی پارکور محور و هاردکور Ghostrunner، عنوان اکشن دیوانه کننده‌ی NieR: Automata و بازی نقش آفرینی ساختار شکن و منحصر به فرد Undertale دسترسی پیدا کنند.

اگرچه حضور عنوانی تحسین شده مثل NieR: Automata در میان بازی‌های ماه آگست بسیار هیجان انگیز است، اما باید اعلام کنیم که ساخته‌ی اکشن پلاتینوم‌گیمز (PlatinumGames) تنها تا تاریخ دوشنبه ۱۰ آبان (۱ نوامبر ۲۰۲۱) در دسترس مشترکین PS Now خواهد بود. این در حالی است که طبق اطلاعات ارائه شده توسط وبلاگ رسمی پلی‌استیشن، عناوین Ghostrunner و Undertale برای همیشه به سرویس ابری سونی اضافه خواهند شد.

با توجه به موفقیت بازی Ghostrunner و رونمایی از دنباله‌ی آن برای کنسول‌های جدید سونی و مایکروسافت و رایانه‌های شخصی، حالا زمان بسیار مناسبی برای تجربه‌ی این عنوان سریع و جذاب است.

از طرف دیگر، بازی‌های Jump Force و WWE 2K Battlegrounds در تاریخ ۱۱ مرداد (۲ آگست ۲۰۲۱) از PS Now خارج خواهند شد. PS Now دارای بیش از ۷۰۰ بازی قابل استریم پلی‌استیشن ۲، پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ۴ است و شامل بیش از ۳۰۰ بازی قابل دانلود پلی‌استیشن ۴ می‌شود. در صورتی که به دنبال کسب اطلاعات بیشتری از بازی‌های قابل دسترس بر روی سرویس ابری سونی هستید، پیشنهاد می‌کنیم به این نشانی مراجعه کنید.

برای یادآوری باید اعلام کنیم که در ماه گذشته، سونی بازی‌های بزرگ و مهمی مثل Red Dead Redemption 2 ،God of War ،Nioh 2 و Judgment را به سرویس ابری PS Now اضافه کرد. در نهایت، لازم به اشاره است که مشترکان سرویس PS Now می‌توانند از طریق کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی به بازی‌های این سرویس اشتراکی دسترسی پیدا کرده و آن‌ها تجربه کنند.

-amirhosein-DARKSIRENHasan0930KogamiAHM.GamerMahyarMsmA²S²pidey@alistarPLAYSTATION ON TOPP.morgan

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید