The Wayward Realms، بازی جدید سازندگان سری The Elder Scrolls معرفی شد

11 مرداد 1400 - 23:52
Wayward

به تازگی استودیوی OnceLost Games که توسط دو تن از سازندگان ارشد سری The Elder Scrolls تاسیس شده با انتشار یک تیزر کوتاه به صورت رسمی به معرفی بازی اکشن، فانتزی و نقش‌آفرینی جدید خود یعنی The Wayward Realms پرداخت و در کنار آن جزئیات مختلفی از بخش‌های این عنوان جدید را با هواداران به اشتراک گذاشت.

همان‌طور که گفته شد، استودیوی OnceLost Games توسط دو سازنده‌ی ارشد سری The Elder Scrolls یعنی تد پترسون (Ted Peterson) و جولیان لی‌فای (Julian LeFay) تاسیس شده است. پیش از این دو فرد مذکور به عنوان سازندگان ارشد دو نسخه‌ی The Elder Scrolls: Arena و The Elder Scrolls II: Daggerfall فعالیت داشته‌اند. حال این توسعه‌دهندگان در حال ساخت یک بازی اکشن، جهان باز و عمیق به نام The Wayward Realms هستند که قرار است بازی‌بازان را با ماجراجویی‌های جدید، انتخاب‌های بیشتر و عواقب منحصر به فرد آن‌ها در قالب یک عنوان نقش‌آفرینی جذاب آشنا کند.

به گفته‌ی سازندگان، بازی The Wayward Realms در کلاس جدیدی از عناوین نقش‌آفرینی به نام The Grand RPG قرار خواهد گرفت و قصد دارد با استفاده از طراحی جذاب و عمیق خود تجربه‌ای کاملا متفاوت از محصولات مشابه را ارائه دهد. به نظر می‌رسد در بازی The Wayward Realms بازی‌بازان با داستانی کاملا پیچیده که مدام در حال تغییر و تحول است روبه‌رو خواهند شد.

به گفته‌ی استودیوی OnceLost Games، بازی‌بازان باید تلاش کنند تا در دنیای گسترده‌ی The Wayward Realms زنده بمانند. به گفته‌ی سازندگان محیط‌ها و دنیای بازی بسیار بزرگتر از چیزی است که بازی‌بازان می‌توانند به آن فکر کنند و شامل شهرهای وسیع، کوه‌های مرتفع، باتلاق‌های خطرناک و موارد بسیار دیگری خواهد بود.

همچنین طبق اطلاعات منتشر شده در صفحه‌ی رسمی بازی، دنیای بازی The Wayward Realms به صورت مجموعه‌ای از صد جزیره‌ی منحصر به فرد با مقیاس واقعی ساخته شده که به صورت یک مجمع‌الجزایر گسترده شناخته می‌شود. در این جزایر جناح‌ها و فرقه‌های گوناگونی را می‌توان پیدا کرد که بر سر تصاحب قدرت در حال مبارزه و جنگ هستند.

در این مجمع‌الجزایر، پادشاه‌ها به دنبال حفظ حکومت‌های خود خواهند بود؛ در حالی که افراد دیگری در حال توطئه برای تسلط بر سرزمین‌های آن‌ها بوده و حتی برخی از سلسله‌ها نیز در فکر شورش و به دست گرفتن قدرت هستند.

در بازی The Wayward Realms چنان‌چه بازی‌بازان موفق شوند به یک مقام و موقعیت بالا دست یابند، قادر خواهند بود مسیر تاریخ این مجمع‌الجزایر را تغییر دهند. برای این کار آن‌ها باید قدرت و ارزش خود را در مبارزه با انسان‌ها، مزدورها، هیولاهای اهریمنی، ارواح و شیاطین به خوبی نشان دهند.

همچنین بازی‌بازان در طول ماجراجویی‌های خود به مناطق مختلفی سفر می‌کنند و باید در این مناطق به جستجو و کاوش بپردازند تا از این طریق بتوانند به شهرت و ثروت رسیده و یا در نهایت سر از یک سیاه‌چاله‌ی منحصر به فرد در آورند. پادشاهی‌های مختلف درون بازی The Wayward Realms شامل نژادهای مختلفی به مانند انسان، اورک، اجنه، کوتوله‌ها، الف و چند نژاد غیرمعمول دیگر خواهد شد.

بازی The Wayward Realms قرار است یک اثر نقش‌آفرینی واقعی برای علاقه‌مندان باشد. بازی‌بازان می‌توانند کلاس مبارزه‌ی شخصیت خود را انتخاب کرده و تمامی ویژگی‌های آن را به صورت کامل شخصی‌سازی نمایند. همچنین انواع بسیار زیادی از قابلیت‌ها و طلسم‌های جادویی نیز در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد گرفت تا برای ادامه‌ی ماجراجویی خود از آن‌ها استفاده نمایند.

در پایان شما می‌توانید تیزر سینمایی معرفی بازی The Wayward Realms را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

onepunkmanmasoud pc gamerMehran.BaDk-_-ManAli Hassan nejad-amirhosein-X_Wolverine_X@alistar#ONLY_PS5Lord of cinderHasan0930P.morganA²S²pideyMohsenj74

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید