کارگردان Metro: Last Lightبه آقای Rubin در مورد وضعیت بد 4A پاسخ داد

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۲:۱۱

در خبر های قبل شاهد صحبت های آقای Rubin در مورد وضعیت بد 4A بودیم. حال کارگردان خلاق Metro: Last Light ، آقای Andrew Prokhorov طی صحبت هایی که در ادامه ی مطلب مشاهده می کنید ،به آقای Rubin پاسخ می دهد.

طبق گفته های کارگردان خلاق 4A Games ، طی 10 سالی که این سازنده با شرکت THQ کار کرده است ، Rubin تنها کسی بوده که از وضعیت این تیم با خبر بود و با اعضای آن ملاقات می کرد.

Andrew Prokhorov می گوید:

به خاطر داشته باشید که او تنها چند ماه وقت داشت که این وضعیت را سامان دهی کند. افسوس که کار های او ثمری نداشت. در حقیقت وضعیت کنونی ما بسیار بدتر از سایر سازنده های خارج از Ukraine است. من فکر نمی کنم که کسی به این مسئله شکی داشته باشد. بله ، این حقیقت دارد که اکثر سازندگان آمریکایی و اروپایی بسیار راحت تر و  بدون هیچ دغدغه ای نسبت به Ukraine ، استودیو های خود را اداره می کنند. چون ناشران حقوق بیشتری به آن ها می دهد.

این به همه ثابت شده است و غیر قابل انکار است:هر چه هزینه ی بیشتر ، نتیجه ی بهتر و هر چه هزینه ی کم تر ریسک انجام آن بیشتر است. ما نمی خواهیم که احساسی با این قضیه رو به رو بشویم. وضعیت بهتر را باید کسب کرد و ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم تا هر چه زود تر این امر را محقق سازیم.

Rubin said گفته بود:

با در نظر گرفتن مشکلات بودجه و سختی هایی که تیم سازنده با آن مواجه بود و همچنین تعداد افراد تیم و استعدادی که در آن ها نهفته بود ، بازی Metro:Last Light موفقیت چشم گیری داشت.

آقای Prokhorov پس تشکر کردن از صحبت های آقای Rubin گفت که ناشر جدید بازی یعنی Deep Silver را سرزنش نمی کنم ، زیرا چون این بازی به نوعی به او ارث رسیده است و با وجود مشکلات زیادی که با آن مواجه بود ، تنتها با دو ماه تاخیر بازی را روانه ی بازار کرد.

Jason ، خواهشا Deep Silver را به خاطر نگذاشتن لوگو ی ما بر روی سایت بازی سرزنش نکن. آن ها ساخت بازی را طی شرایط بسیار سختی به پایان رساندند و مجبور شدند کار های زیادی را طی این دو ماه انجام دهند که واقعا کار بسیار سخت دشواری بود. من آن ها را به خاطر نگذاشتن لوگو سرزنش نمی کنم. آن ها تلاش های زیادی انجام دادند. در آخر این بازی ما است که اهمیت دارد نه لوگوی ما.

اجبار THQ در ایجاد بخش چند نفره نگران کننده بود.Prokhorov می گوید در حالی که تیم خواهان ساخت بخش چند نفره بودند ولی چون زمان زیادی را نمی خواستند هدر دهند و هدف اصلی آن ها ارائه ی یک بخش چند نفره ی خوب بود.

او افزود:

ما نمراتی که شایسته ی آن بودیم را دریافت کردیم. کسانی که محصولات ما را خریداری می کنند ، وضعیت استودیوی ما اهمیتی برای آن ها ندارد. و این حقیقت دارد. ما احتیاجی به زیاده روی نداریم.

بازی Metro:Last Light در تاریخ 14 برای PC , Xbox , PS3 عرضه شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید