سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس: طرح صیانت فاقد ضمانت اجرایی است

11 مرداد 1400 - 10:00

غلامرضا مرحبا معتقد است، هرچند ممکن است برخی افراد و جریانات در پی ایجاد محدودیت از طریق طرح صیانت در فضای مجازی باشند، اما نه کلیت نظام و نه اکثریت نمایندگان، اساسا اعتقادی به اِعمال چنین محدودیت هایی ندارند.

نماینده مردم آستارا در مجلس با اشاره به اینکه امروز بیش از ۲میلیون شغل به طور مستقیم و ۱۰میلیون شغل به طور غیر مستقیم در بستر فضای مجازی فعالند، گفت: طبیعی است که تصمیم سازی های خلق الساعه در خصوص چنین اکوسیستم تاثیرگذاری، تبعات عمیقی خواهد داشت. با توجه به این واقعیت که بخش قابل توجهی از مشاغل کوچک مقیاس در بستر فضای مجازی جریان دارند، هر تصمیم نسنجیده ای در این خصوص می تواند اقتصاد کشور و معیشت مردم را با تبعات خسارت باری مواجه کند.

مرحبا در ادامه افزود: خانواده های فراوانی که شمار آنها به ده ها میلیون نفر می رسد در بستر فضای مجازی، نان می خورند، ارزش افزوده ایجاد می کنند و جریان سیال معیشت خود را ساماندهی می کنند. با توجه به نقشی که فضای مجازی در جهان امروز ایفا می کند و تحولاتی که در حوزه روابط اقتصادی و ارتباطی ایجاد کرده، می طلبد که مباحث مرتبط با آن با دقت مورد بررسی قرار بگیرد.

مشاهده ادامه مطلب در تکفارس - طرح صیانت

DARKSIRENThe hunt is comingAli Hassan nejad@alistarآرینReversepointA²S²pidey
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید