کارگردان Assassin’s Creed Valhalla رهبری تیم توسعه Dead Space Remake را برعهده گرفته است

10 مرداد 1400 - 19:25

اریک بپتیز (Eric Baptizat)، یک توسعه‌دهنده کارکشته با ۱۶ سال سابقه‌ی کار در شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft)، در لینکدین خود تایید کرده که کارگردان بازی مورد انتظار Dead Space Remake است. بپتیز اوایل امسال به استودیوی موتیو الکترونیک آرتس (Electronic Arts) ملحق شد تا بر روی یک پروژه‌ی معرفی نشده کار کند. حالا مشخص شده که او به عنوان کارگردان بازسازی Dead Space در حال کار بوده‌ است.

بپتیز در طی ۱۶ سال فعالیت خود در یوبی‌سافت به عنوان کارگردان بر روی Assassin’s Creed Valhalla کار کرده و همچنین طراح ارشد دیگر نسخه‌های این سری نظیر Orgins و Black Flag بوده است. در کنار بپتیز، رومن کمپوس-اوریولا (Roman Campos-Oriola) قرار دارد که مدیر نوآوری Dead Space Remake است.

شاید جالب باشد بدانید که اوریولا نیز یکی از توسعه‌دهندگان سابق یوبی‌سافت است که سابقه‌ی کار به عنوان مدیر نوآوری For Honor و طراح ارشد Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier و هر دو نسخه‌ی Red Steel را در کارنامه دارد. اوریولا سال گذشته از یوبی‌سافت مونتریال جدا شد و برای ساخت Dead Space Remake به موتیو پیوست.

بازی Dead Space Remake در طی رویداد EA Play Live الکترونیک آرتس برای کنسول‌های نسل بعدی و رایانه‌های شخصی معرفی شد. پس از انتشار خبر رسمی ساخت بازسازی Dead Space، وب‌سایت VGC با انتشار یک گزارش، اطلاعات جالبی را از تیم توسعه‌ی Dead Space Remake در موتیو منتشر کرد.

مایک یزیجین (Mike Yazijian)، کارگردان هنری Dead Space Remake، سابقه‌ی کار بر روی این سری ترسناک را در کارنامه‌ی خود دارد و در واقغ عضوی از تیم هنری Dead Space 2 بوده است. آخرین توسعه‌دهنده‌ی ارشد تیم توسعه‌ی Dead Space Remake، گری استوارت (Gary Stewart) به شمار می‌آید؛ یکی از طراحان ارشد سابق بایوور (BioWare) که بر روی Mass Effect 2 ،Mass Effect 3 و Mass Effect Andromeda کار کرده است. استوارت طراح ارشد مراحل این بازی ترسناک علمی-تخیلی محسوب می‌شود.

Ali Hassan nejadEternal ManReversepointمنتقد متاکریتیکlast of gandP.morganآرینMahyarMsm@alistar

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید