رویداد جدیدی برای بازی Fallout 76 در دسترس قرار گرفت

10 مرداد 1400 - 10:47

استودیوی سازنده‌ی بازی Fallout 76 که در گذشته از انتشار یک رویداد برای این اثر خبر داده بود، سرانجام امروز آن را در اختیار هواداران قرار داد. این رویداد با نام Gold Rush، مزایایی را برای بازی‌بازان به همراه دارد که نباید آن‌ها را از دست داد.

رویداد Gold Rush برای چندمین بار است که در بازی Fallout 76 در دسترس قرار می‌گیرد. این رویداد در گذشته بارها در منوی بازی به چشم خورده است و بازی‌بازان استقبال بسیار خوبی از آن داشته است. به وسیله‌ی این رویداد و همان‌طور که از نام آن مشخص است، بازی‌بازان در صورت کسب پیروزی در هر نبرد و ماموریت می‌توانند مقادی بیشتری از پاداش‌ها شامل سکه و طلا را دریافت نمایند.

حال خبر خوب این است که این بار آن‌ها می‌توانند بیشتر از گذشته به پاداش‌ها و آیتم‌هایی تحت عنوان Gold Bullion دسترسی داشته باشند. دلیل آن هم این است که به‌روزرسانی Steel Reign به تازگی عرضه شده است و بازی‌بازان می‌توانند حالت‌ها و نقشه‌های بیشتری را تجربه نمایند. بنابراین فرصت‌های آن‌ها برای دریافت این پاداش‌ها در مقایسه با گذشته افزایش یافته است.

اگر در گذشته این رویداد را تجربه نکرده‌اید، باید بگوییم که هر پاداشی که در جریان ماموریت‌ها بگیرید، توسط خود بازی دو برابر خواهد شد. پس اکنون بهترین زمان ممکن برای استفاده به حساب می‌آید. استودیوی بتسدا (Bethesda) که وظیفه‌ی ساخت و نشر بازی Fallout 76 را به عهده داشته، قطعا این کار را برای جلب رضایت بیشتر بازی‌بازان انجام داده است. پیش‌بینی می‌شود که در آینده نیز چنین رویدادهایی به انتشار برسد. رویداد Gold Rush در حال حاضر تا چند روز برای بازی‌بازان برگزار می‌شود. همچینن در صورتی که با به‌روزرسانی Steel Reign آشنایی ندارید، می‌توانید ویدئویی از آن را از طریق این نشانی مشاهده کنید.

بسیاری از افراد با فرنچایز Fallout آشنایی داشته و نسخه‌های مختلف آن را بر روی پلتفرم‌ها تجربه کرده‌اند. یکی از نسخه‌های این سری Fallout 76 نام دارد که با ژانر اکشن خود می‌تواند انتخاب بسیار ایده‌آلی برای افراد باشد. این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۸ میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شد و طولی نکشید که هواداران این فرنچایز را به خود جذب کرد. در صورت انتشار اخبار بیشتر از این عنوان، تیم گیمفا مثل همیشه آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهد گذاشت.

Playstation x DiscordMahyarMsmfarshadx
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید