جزئیات مهمی از بخش داستانی بازی Halo Infinite در حال لو رفتن در سطح اینترنت است

9 مرداد 1400 - 15:54

بر اساس جدیدترین گزارشات منتشر شده، به نظر می‌رسد جزئیات نسبتاً مهمی از بخش داستانی بازی Halo Infinite در سطح اینترنت در حال دست به دست شدن است که می‌تواند تا حدودی بر روی تجربه‌ی نهایی بازی‌بازان از جدیدترین حماسه‌ی مستر چیف (Master Chief) تأثیر منفی بگذارد.

به نظر می‌رسد طرفداران فرنچایز بزرگ Halo که برای تجربه‌ی هرچه زودتر عنوان Halo Infinite، جدیدترین ساخته‌ی استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳ Industries) لحظه شماری می‌کنند، برای چشیدن نهایت لذت از همراهی دوباره با یکی از بزرگ‌ترین شخصیت‌های صنعت بازی‌های ویدئویی یعنی مستر چیف، باید چند ماه باقی‌مانده تا روز عرضه‌ی این اثر را کمی محتاطانه‌تر در سطح اینترنت به فعالیت بپردازند.

طبق جدیدترین گزارشات منتشر شده که تعدادی از اعضای استودیوی ۳۴۳ اینداستریز نیز آن را تأیید کرده‌اند، به نظر می‌رسد فایل‌های پیش‌نمایش تکنیکی (Tech Preview) بازی Halo Infinite که به تازگی در دسترس تعدادی از فعالان حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی قرار گرفته است، به طور ناخواسته شامل اطلاعاتی از بخش داستانی این اثر می‌شود که می‌تواند تجربه‌ی بازی را برای طرفداران خراب (Spoil) کند.

آقای جوزف استاتن (Joseph Staten)، مدیر نوآوری استودیوی ۳۴۳ اینداستریز در این خصوص پیام زیر را در حساب توییتر خود منتشر کرده‌اند:

سلام رفقا، مراقبت باشید. ما سهواً تعداد کمی از فایل‌های مربوط به بخش داستانی Halo Infinite را داخل پیش‌نمایش تکنیکی بازی قرار داده‌ایم که شامل اسپویل‌هایی از این اثر می‌شود.

چنین موضوعی برای اعضای تیم توسعه‌دهنده دردناک است و می‌تواند لذت تجربه‌ی بخش داستانی را برای همه از بین ببرد. بنابراین لطفاً خود را از افراد خرابکاری که به افشای اطلاعات می‌پردازند دور نگه‌دارید و در صورت مشاهده اطلاعات، آن را نشر ندهید.

جزئیات داستانی Halo Infinite

همچنین آقای برایان جرارد (Brian Jarrard)، مدیر بخش جامعه‌ی بازی‌بازان مجموعه‌ی Halo در جدیدترین پیام توییتری خود طبق قانون DMCA (قانون کپی‌رایت هزاره دیجیتال) به افرادی که به افشای اطلاعات می‌پردازند هشدار داده است:

شما در معرض اخطار حذف حساب کاربری بر روی تعدادی از پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی هستید. در صورتی که هم‌اکنون اطلاعاتی در این خصوص افشا کرده‌اید، هرچه سریع‌تر اقدام به حذف آن کنید.

با توجه به اطلاع‌رسانی سریع توسعه‌دهندگان و همچنین صحبت‌های آقای برایان جرارد، می‌توانیم امیدوار باشیم تا حد بسیار زیادی جلوی نشر اطلاعات مربوط به بخش داستانی عنوان Halo Infinite در شبکه‌های اجتماعی تا رسیدن به روز انتشار این اثر، گرفته شود.

بازی Halo Infinite در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۱ (احتمالاً سه ماه پایانی سال) برای کنسول‌های نسل هشتم و نهمی شرکت مایکروسافت یعنی ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس وان ایکس، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و همچنین رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. بخش چند نفره‌ی بازی Halo Infinite برای تمامی بازی‌بازان رایگان بوده و دارندگان اشتراک ایکس‌باکس گیم پس (Xbox Game pass) قادر خواهند بود تا بخش داستانی این اثر را نیز به صورت رایگان از روز اول عرضه تجربه کنند.

نظر شما در خصوص لو رفتن اطلاعات نسبتاً مهم از بخش داستانی عنوان مورد انتظار Halo Infinite چیست؟

امینAli Hassan nejadRAREPlayStation Studios PS5P.morganAHM.Gamer-amirhosein-@alistarfarshadxNinja TheoryX.gamerFaridMahyarMsm
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید