جیسون شرایر: بازی Horizon: Forbidden West تا سال آینده تاخیر خورده است

8 مرداد 1400 - 22:24

بر اساس گزارش منتشر شده از سوی یکی از معتبرترین منابع داخلی، بازی مورد انتظار طرفداران پلی‌استیشن یعنی Horizon: Forbidden West تا اوایل سال آینده تاخیر خورده است.

شاید بتوان جیسون شرایر (Jason Schreier) را معتبرترین منبع داخلی صنعت بازی‌های ویدیویی دانست. او در جدیدترین گزارش خود متذکر شده که بازی Horizon: Forbidden West تا سه ماهه‌ی اول سال ۲۰۲۲ تاخیر خورده است. وی در گزارش خود به این نکته اشاره می‌کند که اطلاعات را از شخصی بسیار معتبر دریافت کرده است. او در توییت جدید خود گفت:

سونی بازی انحصاری پلی‌استیشن، Horizon Forbidden West، را تا سه ماهه‌ی اول سال ۲۰۲۲ تاخیر زده است. این موضوع را منبعی معتبر با بلومبرگ (Bloomber) به اشتراک گذاشت. شایعه‌ی منتشر شده از سوی جف گراب (Jeff Grubb) را تایید می‌کنم.

جف گراب در صحبت‌های خود گفته بود که هنوز این تصمیم قطعی نشده است، اما شرایر در جواب به یکی از کاربران گفت:

من به شما می‌گویم که این تصمیم گرفته شده و بازی تاخیر خورده است.

خبرنگار GamesBeat و اینسایدر معتبر، جف گراب، اخیراً در طی برنامه‌ی Grubbsnax، پیرامون تصمیم احتمالی سونی برای تاخیر زدن بازی صحبت کرد. جف گراب در طی برنامه‌ی خود اعلام توضیح داد که طبق چیز‌هایی که شنیده است، سونی احتمالاً انتشار بازی Horizon Forbidden West را به سال آینده موکول کرده و این خبر را از طریق یک State of Play در ماه سپتامبر با طرفداران به اشتراک خواهد گذاشت.

با توجه به عدم قطعیت تاریخ عرضه‌ی Horizon Forbidden West و همچنین عدم انتشار اطلاعات جدیدی از این عنوان، بعید نیست که ساخته‌ی گوریلا گیمز (Guerrila Games) تا سال آینده تاخیر بخورد. شاید جالب باشد که بدانید طبق نظرسنجی انجام شده در ماه آوریل، تقریباً نیمی از توسعه‌دهندگان به دلیل ویروس Covid-19 بازی‌های خود را تاخیر زده‌اند.

اصولاََ سازندگان به اعلانات شرایر واکنش نشان می‌دهند و بعید نیست که سونی به زودی این گزارش را تایید یا رد کند.

M.MTMehran.BaDARKSIRENKuros#ONLY_PS5farshadxXbox one s pro gamerX.gamerNinja TheoryOmid_Fshمنتقد متاکریتیک-amirhosein-AHM.GamerK_R12Ali Hassan nejadRARElast of gand
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید