بازی The Pathless بر روی فروشگاه استیم عرضه خواهد شد

8 مرداد 1400 - 18:34

بازی اکشن-ادونچر تحسین شده‌ی استودیوی جاینت اسکویید (Giant Squid) یعنی The Pathless، سال گذشته بر روی فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) منتشر شد. این بازی به زودی بر روی فروشگاه استیم عرضه خواهد شد.

استودیوی مستقل جاینت اسکویید که پیش از این بازی Journey را توسعه داده بود، نوامبر سال گذشته The Pathless را عرضه کرد. The Pathless تحسین منتقدان و بازی‌بازان را در بر داشت. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی در زمان عرضه به صورت انحصاری بر روی فروشگاه اپیک گیمز منتشر شد. حال تایید شده که این بازی حدود یک سال پس از عرضه و در ماه نوامبر ۲۰۲۱ بر روی استیم منتشر خواهد شد. در حال حاضر می‌توانید این بازی را به Wishlist خود در استیم اضافه کنید.

بازی The Pathless در تاریخ ۱۶ نوامبر ۲۰۲۱ (سه شنبه، ۲۵ آبان ۱۴۰۰) بر روی استیم عرضه خواهد شد. این بازی در حال حاضر بر روی پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اپل آرکید و فروشگاه اپیک گیمز در دسترس است.

Hasan0930farshadxAHM.GamerMahyarMsmmety111

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Hasan0930 گفت:

    یکی و یا شاید بهترین ایندی که امسال رو پی سی زدم همین بود…
    خیلی حال و هوای خفنی داشت بازی جهان باز بود… باس های بازی خیلی خوب طراحی شده بودن و تو دنیای بازی گشت میزدن و نباید داخل مه شون میرفتی اگرم میرفتی میتونستی مخفیانه بیای بیرون… تا سه تا برج رو روشن کنیم و باهاشون فایت کنیم…

    اون کلاغه که باهات بود یکی از بهترین المان های بازی بود… و کمک می کرد که از مکان های مرتفع بریم بالا

    با این که دوبار بازی رو تموم کردم بعید نیست که یکبار دیگه هم بازی رو دان کنم و تا آخرش برم.. واقعا حال و هوای خاصی داشت… داستان بازی هم معرکه بود…شباهت انکار ناپذیری هم به جرنی داشت….