حالت Ranked Match در زمان انتشار Battlefield 2042 وجود ندارد

8 مرداد 1400 - 19:05
Battlefield 2042

بازی Battlefield 2042 در زمان انتشار بدون حالت Ranked Match منتشر خواهد شد، اما اگر بازی‌بازان آن را بخواهند، احتمالا در طی به‌روزرسانی‌ها اضافه خواهد شد.

جاستین ویئب (Justin Wiebe)، کارگردان این بازی جزئیاتی جدید در مورد این عنوان را تایید کرده است. او به این موضوع اشاره داشت که بازی‌بازان می‌توانند از ابزارهای موجود در پورتال Battlefield استفاده کنند تا نقشه‌ها و حالت‌های شخصی‌سازی را ایجاد نمایند. او افزود که توسعه‌دهندگان بازی به حمایت و پشتیبانی از این موضوع خواهند پرداخت.

شما می توانید از پورتال Battlefield استفاده کنید تا انواع وسایل را بسازید. یک حالت مبارزه تیمی از سربازان آینده در برابر لژیونی از سربازان جنگ جهانی دوم، قطعا نبرد چالش برانگیزی خواهد بود. رویدادهای مربوط به وسایل نقلیه از جمله جیپ و هلی‌کوپتر جدید، در این بازی در بازه‌های زمانی مختلف وجود خواهد داشت. به‌نظر می‌رسد این بازی در زمان عرضه صرفا به دنبال این موضوع نیست که یک بازی با شاخص و استاندارد صرف، برای eSports باشد. حالت Ranked Match از ابتدا در این عنوان قرار ندارد. دایس (Dice) هیچ برنامه‌ای برای پیش‌برد بازی در این مسیر فعلا ارائه نداده است. باید در ادامه منتظر ماند و برنامه‌های مربوط به این موضوع را مشاهده کرد.

بازی های Battlefield در گذشته بر روی حالت‌های رقابتی تمرکز زیادی نداشت، بنابراین این موضوع غیر منتظره نیست. حتی بدون رتبه بندی سنی، الکترونیک آرتز (EA) و دایس به‌نظر می‌رسد برنامه‌های بزرگی پس از راه اندازی برای Battlefield 2042 در سر دارند. در طی اخباری که قبلا منتشر شد که اشاره به شخصیت‌های جدید، نقشه‌ها و محتویات تازه که از طریق به‌روزرسانی‌های فصلی به این عنوان اضافه خواهد شد. قبل از آن، شما قادر خواهید بود به تجربه‌ی نسخه‌ی دموی Battlefield 2042 بپردازید که در ماه سپتامبر (شهریور و مهر ۱۴۰۰) منتشر خواهد شد.

رویدادهای بازی Battlefield 2042 در جنگ‌های آینده‌ی نزدیک تنظیم شده است. با یک داستان پس زمینه از سربازان ملت‌های شکست خورده که به عنوان مزدوران برای چند قدرت باقی مانده‌ی جهان مبارزه می‌کنند، اما بنا بر اخبار منتشر شده این بازی از حالت داستانی پشتیبانی نخواهد کرد. اگر تاکنون تریلر این عنوان را مشاهده نکرده‌اید می‌توانید آن را از اینجا ببینید.

AHM.GamerMahyarMsmlast of gand

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • last of gand گفت:

  حتما میخاد تست کنه روز اول

 • ۷۰ دلار بابت اینکه توی یه مپ بزرگ همه هم دیگه رو بزنن نه بخش داستانی نه رنک مچ نه مود های محبوب نسخه های قبل

  • R6_Ash گفت:

   زمانی که دلار ۳ تومن بود اکثرا پول بازی رو همه کامل میدادن و دیسک رو روز عرضه ۲۲۰ میخریدن. الان که وضع اقتصادی اینجوریه گزینه های شریکی و یا اکانت هکی و یا خرید در ریجن های مختلف و همچنین تخفیفات کریسمس همش استفاده میشه. به طور مثال بتل v ابان ۹۷ اومد. ۴۵ روز بعدش داخل کریسمس تخفیف خورد و از ۶۰ دلار شد ۳۰ دلار. با رفیقم شریکی تو اکانتش خریدم پام در اومد ۱۵ دلار.کسایی که با دلار ۲۶ تومن میرن ۷۰ دلار میدن تنهایی پیش خرید میکنن مطمئن باش اینقدر مرفح هستن که نمیان کامنت تو رو بخونن

 • Old Hater گفت:

  اونوقت اینو می‌خوان روز عرضه ۷۰ دلار بفروشن :rotfl:

 • MrAntfun گفت:

  خدمت اونایی که ۷۰ دلار بودن رو مسخره میکنن.

  بازی چیزی که خیلی طرفدار ها منتظرشن و واقعا بیشتر خبرا رضایت بخش

  شما نمی‌خوای پول بدی نده

  ۷۰ دلار بابت این بازی زیاد هم نیست به اندازه هم هست.

  قیمت بازی رو محتوایش نایین می‌کنه نه بخش های بازی.

  ما ۷۰ دلار میدیم

  روز اول

  حمایتم میکنیم

  شماها هم مشکلی دارید خب ندید
  یا منتظر شید ارزون شه یا بیاد رو پلاس و گیم پس

  البته بعد ۲ قرن از عرضه بازی