شایعه: Abandoned در حقیقت Metal Gear Solid بعدی است

7 مرداد 1400 - 23:56

شایعه‌ی جدید منتشر شده از سوی یک منبع داخلی به این نکته اشاره دارد که احتمالاََ Abandoned بازی جدیدی از سری Metal Gear Solid است.

خبرنگار مشهور روسی یعنی آنتون لوگوینُو (Anton Logvinov) که در صنعت بازی‌های ویدیویی فعالیت دارد می‌گوید؛ بازی در دست ساخت توسط بلو باکس گیم استودیوز (Blue Box Game Studios) در حقیقت نسخه‌ی جدیدی از سری محبوب Metal Gear است و حتی یک اسپین آف مانند Metal Gear Rising یا Metal Gear Survive نخواهد بود. به عبارت دیگر ما شاهد Metal Gear Solid 6 و یا یک ریمیک از نسخه‌ای اساسی خواهیم بود. همچنین وی اشاره کرده است که این اثر توسط کونامی (Konami) مراحل ساخت را طی می‌کند.

لوگوینُو ساعاتی پیش توییت زیر را منتشر کرد:

Abandoned به MGS6 شباهت دارد. خب باید بگویم همینطور است. کونامی بر روی آن کار می‌کند. من این موضوع را برای مدتی طولانی می‌دانستم و به نظر می‌رسد که شخصی قصد دارد از شیوه‌ی بازاریابی کوجیما تقلید کند.

آنتون لوگوینُو سابقه‌ی خوبی در زمینه‌ی فاش کردن اطلاعات مختلف دارد. او مدت‌ها پیش، از پورت نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Horizon Zero Dawn و Death Stranding خبر داده بود که هر دو صحت داشتند. از طرفی وی اخیراََ به بازسازی Bloodborne اشاره داشته است که البته همچنان خبری از آن نیست.

Abandoned Metal Gear

بسیاری از بازی‌بازان و طرفداران فرنچایز Silent Hill و همچنین آثار آقای هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) معتقد هستند که بازی Abandoned اسم رمز جدیدترین پروژه آقای هیدئو کوجیما است که به احتمال بسیار بالا در صورت حقیقت داشتن این موضوع، با نسخه‌ی جدیدی از مجموعه‌ی Silent Hill روبرو خواهیم بود. حال یک بازی جدید به تئوری‌ها و تحلیل‌های آن‌ها وارد خواهد شد.

روز گذشته،استودیوی بلو باکس گیم از طریق حساب رسمی خود در توییتر باری دیگر تایید کرد که اپلیکیشن Abandoned در تاریخ ۱۹ مرداد (۱۰ آگست) در دسترس مخاطبین قرار خواهد گرفت و مدتی پس از آن، اولین رونمایی رسمی از بازی رخ خواهد داد. ما می‌دانیم که نام رسمی این عنوان Abandoned نیست و احتمالاََ در تاریخ مذکور، نام رسمی و نهایی مشخص شود. بلو باکس گیم نام این اپلیکیشن را “تجربه‌ی ریل تایم” گذاشته و اعلام کرده است که به صورت رایگان در دسترس تمامی بازی‌بازان پلی‌استیشن ۵ قرار خواهد گرفت.

Mehran.BaAli Hassan nejadBehrouzDARKSIRENmasoud pc gamerStarwarszero#ONLY_PS5Kuros@alistarBlack KnightآرینMax22A²S²pideyP.morganMahyarMsmMohsenj74s.a.m
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید