عناوین رایگان بعدی Epic Games مشخص شد

8 مرداد 1400 - 01:31

بازی‌های Speed Brawl و A Plague Tale: Innocence عناوین رایگان بعدی Epic Games خواهند بود.

بازی‌های A Plague Tale: Innocence و Speed Brawl از تاریخ ۱۴ الی ۲۱ مرداد ۱۴۰۰ (۵ الی ۱۲ آگوست ۲۰۲۱) به‌صورت رایگان در فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games Store)، منتشر خواهند شد. این عناوین جایگزین دو بازی Bullet Hell و Train Sim World 2 خواهند شد که هم‌ اکنون به‌صورت رایگان در دسترس قرار گرفته است. انتشار عناوین رایگان توسط قروشگاه اپیک مخاطبان بسیاری را برای این فروشگاه جذب نموده است. بنا بر آمار منتشر شده، این فروشگاه از زمان راه‌اندازی در سال ۲۰۱۸ تا به امروز بیش از ۱۶۰ میلیون کاربر داشته است.

این شرکت از زمان راه اندازی قسمت فروشگاه، عناوین رایگانی را به‌صورت هفتگی ارائه کرده، که فقط ۱۰۳ عنوان در سال ۲۰۲۰ به صورت رایگان منتشر شده است. این عناوین رایگان به‌طور کلی ارزشی معادل با ۲،۴۰۷ دلار بر اساس قیمت‌های فروشگاه ایالات متحده داشته است. طبق یک سند که اخیرا به عنوان بخشی از نبرد قانونی بین اپیک و اپل منتشر شده، تقریبا ۱۲ میلیون دلار بودجه را برای عناوین رایگان خود صرف کرده است. این فروشگاه فروش تابستانی خود را هفته‌ی گذشته آغاز کرده است. برخی از عناوین در این فروشگاه تا ۷۵ درصد تخفیف در این فروش تابستانی دریافت کرده‌اند.

بازی A Plague Tale:Innocence توسط استودیوی Asobo Studio SAS توسعه داده شد و توسط فوکس هوم (Focus Home Interactive SA) منتشر گردید. عنوانی که در زمان انتشارش در میان عناوین بزرگ بسیاری که در آن سال عرضه شده بودند، توانست بسیار موفق و چشم‌گیر عمل کند. به‌تازگی دومین نسخه‌ی این عنوان نیز معرفی شده است و در مراحل توسعه به‌سر می‌برد. می‌توانید نقد و بررسی این بازی توسط وب‌سایت گیمفا را از اینجا مطالعه نمایید.

بازی Speed Brawl عنوان دو بعدی در سبک رانندگی و اکشن است. این بازی توسط استودیوی Double Stallion Games توسعه داده و در همکاری با Kongregate منتشر شده است.

Mehran.BafarshadxDreamer fantasyP.morganTHEVIL

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید