تریلری از گیم‌ پلی بازی Naraka: Bladepoint بر روی پلی‌استیشن ۵ منتشر شد

7 مرداد 1400 - 21:51
Naraka: Bladepoint

استودیوی ۲۴ اینترتینمنت (۲۴ Entertainment) تریلری از گیم‌پلی بازی بتل رویال Naraka: Bladepoint که در آستانه‌ی انتشار برای رایانه‌های شخصی قرار دارد، منتشر کرد.

این ویدیو که در کانال رسمی IGN در یوتیوب منتشر شده است، وجود نسخه‌های کنسولی این بازی را تأیید می‌کند. به جز این تریلر، جزئیات دیگری تا زمان نگارش این مطلب فاش نشده است. آن‌طور که توسط صفحه‌ی رسمی بازی در توییتر اعلام شده است، نسخه‌های کنسولی هنوز تا انتشار فاصله دارند و تأییدی بر این موضوع که آیا ممکن است Naraka: Bladepoint برای کنسول‌های ایکس‌باکس عرضه شود، وجود ندارد.

عناوین بتل رویال نزد بسیاری از بازی‌بازان از محبوبیت فراوانی برخوردار هستند و نباید از نقش آن‌ها در سرگرم کردن افراد غافل شد. Naraka: Bladepoint نیز یکی از همین بازی‌ها است که با گیم‌پلی سریع و مبارزات جذاب، انتخاب ایده‌آلی برای بازی‌بازان خواهد بود. بخش‌های متنوعی در منوی این اثر به چشم می‌خورد که از آن‌ها باید به نبرد تک به تک و چندنفره اشاره داشت. حتی یک بخش داستانی نیز برای این بازی در نظر گرفته شده است.

این عنوان در جهانی به نام Naraka در جریان است و شما قادر به انتخاب نقشه‌های متنوعی از این سرزمین خواهید بود. البته به نظر می‌رسد که در آینده تعداد این نقشه یا حتی سایر محتویات این اثر افزایش یابد.

تنها چند هفته تا انتشار رسمی بازی Naraka: Bladepoint باقیست، این بازی انحصاری رایانه‌های شخصی است و دیدن تریلری از آن برروی پلی‌استیشن ۵ و انتشار قریب الوقوع نسخه‌های کنسولی، جالب توجه است. این عنوان دارای ترکیبی از عناصر پارکور و مبارزات سریع است که به نظر می‌رسد بسیار هیجان انگیز باشند و می‌تواند نوید موفقیت در ژانری که در سالهای اخیر کاملاً اشباع شده است را بدهد.

بازی Naraka: Bladepoint در تاریخ  ۲۱ مرداد ۱۴۰۰ (۱۲ آگست ۲۰۲۱) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در پایان می‌توانید تریلری از گیم‌پلی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ این بازی را مشاهده کنید:

دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰p

Kuros@alistarP.morganAHM.GamerKogami

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید