فصل دوم بازی Knockout City در دسترس قرار گرفت

7 مرداد 1400 - 10:33

همان‌طور که انتظار می‌رفت، دومین فصل نیز برای بازی Knockout City در دسترس قرار گرفت تا طرفداران بتوانند از محتویات فراوان آن بهره ببرند. امروز جزئیاتی هم از این محتویات عرضه شده است.

شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) در روزهای گذشته از انتشار یک فصل دیگر برای بازی Knockout City خبر داده بود که استقبال بازی‌بازان را به همراه داشت. در وهله‌ی اول باید گفت که فصل دوم این بازی، محتویاتی شامل یک نقشه‌ی تازه و بزرگ، پاداش‌های فراوان، لباس‌ها و موسیقی‌های هیجان‌انگیز جدیدی را با خود آورده است. بازی‌بازان با طی کردن برخی از ماموریت‌ها و کسب پیروزی در آن‌ها می‌توانند جوایز ارزنده‌ای را از آن خود کرده و لذت ببرند. لباس‌های کاراکترها هم اکنون با تنوع بیشتری مشاهده می‌شود.

با توجه به این که بازی Knockout City به تازگی مطرح شده و بسیاری از افراد مشغول تجربه‌ی آن هستند، پیش‌بینی می‌شود که در آینده نیز به شمار طرفداران آن اضافه گردد. در همین راستا، قطعا پشتیبانی تیم سازنده از آن ادامه خواهد داشت و ساخت به‌روزرسانی‌های دیگری هم در دستور کار قرار خواهد گرفت. تا این لحظه واکنش‌ها نسبت به فصل دوم بازی Knockout City خوب بوده است و این موضوع را می‌توان از نظرات بازی‌بازان در صفحه‌ی رسمی تیم سازنده مطلع شد.

بازی Knockout City در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس و نینتندو سوییچ قابل تجربه است. در صورت انتشار اخبار بیشتر در خصوص این عنوان، تیم گیمفا آن‌ها را به اطلاع شما همراهان همیشگی گیمفا خواهد رساند.

P.morganDARKSIREN
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید