تصاویر جدیدی از بازی Ghost of Tsushima Director’s Cut منتشر شد

6 مرداد 1400 - 23:36

حساب رسمی پلی‌استیشن به تازگی تصاویر جدیدی را از بازی Ghost of Tsushima Director’s Cut منتشر کرده است که مکان‌های مختلف و متنوع جدید جزیره‌ی Iki را نشان می‌دهند.

تصاویر منتشر شده توسط حساب پلی‌استیشن شامل مکان‌های Fort Sakai ،Raider’s Cove ،Saruiwa و Senjo Gorge می‌شوند. همچنین با توجه به این تصاویر، واضح است که همانند بازی اصلی، نسخه‌ی Director’s Cut عنوان Ghost of Tsushima نیز دارای کارگردانی هنری خیره کننده است که مکان‌های رنگارنگ و زیبای بازی را از یکدیگر متمایز می‌کند.

همان‌طور که می‌دانید، Ghost of Tsushima Director’s Cut علاوه بر اضافه کردن قابلیت‌های پلی‌استیشن ۵ نظیر پشتیبانی از ویژگی‌های کنترلر دوال‌سنس، شامل یک بسته‌ی الحاقی داستانی نیز می‌شود. محتوای جدید ساخته‌ی ساکرپانچ پروداکشنز (Sucker Punch Productions)، جزیره‌ای به نام Iki است که مقصد اصلی بازی‌بازان Ghost of Tsushima Director’s Cut محسوب می‌شود.

این جزیره که ظاهراً تقریباً اندازه‌ی قسمت پایینی جزیره‌ی Tsushima است، شامل مکان‌ها و اسرار مختلفی می‌شود. ساکر پانچ و سونی مدتی پیش تریلر داستانی بسته‌ی الحاقی جزیره‌ی Iki را منتشر کرده و بازی‌بازان را با مکان‌ها، دشمنان و دوستان جدید Jin Sakai آشنا کردند. در این ماجراجویی جدید، بازی‌بازان باید پس از سفر به Iki، با رهبر مغول‌ها به نام Ankhsar Khatun، ملقب به «عقاب»، مبارزه کرده و ساکنان این جزیره را از دست سلطه‌ی مغول‌ها نجات دهند.

طبق شایعات منتشر شده، محتوای جدید Ghost of Tsushima Director’s Cut دارای ۱۵ تا ۲۰ ساعت گیم‌پلی است و شامل مواردی مانند یک حالت جدید مبارزه به همراه ارتقا‌های جدید برای شمشیر و تیر و کمان، گونه‌های جدید حیوانات مثل میمون‌ها و دشمنان جدید می‌شود.

بازی Ghost of Tsushima Director’s Cut در تاریخ ۲۹ مرداد ۱۴۰۰ (۲۰ آگست ۲۰۲۱) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که برای تبدیل نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ به Ghost of Tsushima Director’s Cut باید ۲۰ دلار و برای تبدیل نسخه‌ی اصلی پلی‌استیشن ۴ به نسخه‌ی کارگردان پلی‌استیشن ۵ باید ۳۰ دلار پرداخت کنید.

Mehran.BaAli Hassan nejadDARKSIRENKurosAmirhossein80amir.hossein.bEivorali_yeganeMahyarMsm

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید