پست منتشر شده توسط یکی از مدیران راک استار، به شایعات GTA 6 شدت داده است

6 مرداد 1400 - 16:08
GTA 6

تونی مسونز (Tony Mesones)، مدیر و ناظر موسیقی در شرکت راکستار گیمز (Rockstar Games)، اخیراً یک پست جدید را در صفحه‌ی اینستاگرام خود منتشر کرده که طرفداران آثار راکستار را به بحث و گمانه‌زنی در مورد GTA 6 مچبور کرده است. این شخص با به اشتراک گذاری یک Story جدید، بخشی از ساحل جنوبی میامی را به دنبال‌کنندگان خود نشان داد.

بیش از هفت سال از انتشار Grand Theft Auto V گذشته است و بازی‌بازان به شدت منتظر رونمایی از نسخه‌ی بعدی این مجموعه‌ی عظیم هستند. همانند دیگر آثار استودیوی محبوب راکستار، عنوان GTA 6 و مکان طراحی شده برای آن، شایعات بسیار زیادی را به وجود آورده‌اند. پس از بحث‌ها و گمانه‌زنی‌های متعدد، ظاهراً بالاخره طرفداران به این نتیجه رسیده‌اند که داستان GTA 6 ذر شهر Vice City روایت خواهد شد.

GTA 6

حال پس از دنبال کردن حرکات و واکنش‌های راکستار، به نظر می‌رسد که طرفداران سرنخ جدیدی را در میان Story جدید تونی مسونز پیدا کرده‌اند. جالب است بدانید که این شخص علاوه بر استفاده از فونت صورتی رنگ، حساب رسمی راکستار گیمز را نیز در پست خود تگ کرده است؛ حرکتی که تقریباً هر طور به آن فکر کنید، اقدامی عجیب است که کاربران زیادی به آن اشاره کردند. یکی از کاربران ردیت توضیح داد که اگر در تعطیلات به سر می‌برید، چرا باید کارفرمای خود را تگ کنید؟ البته اگر آن‌ها هزینه‌ی این مسافرت را پرداخت کرده باشند، این کار منطقی به نظر می‌رسد.

البته همان‌طور که انتظار می‌رفت، عده‌ای از طرفداران معتقد هستند که این پست تنها تعطیلات مدیر بخش موسیقی راکستار را نشان می‌دهد و نه چیزی بیشتر از آن. جالب است بدانید که علاوه بر اشاره‌ی طرفداران به GTA 6، گروهی دیگر حدس می‌زنند که این تصویر سرنخی برای اشاره به نسخه‌ی ریمستر GTA: Vice City است؛ عنوانی که شایعات زیادی در مورد آن منتشر شده است.

به هر حال، مثل همیشه پیشنهاد می‌کنیم که تمام حدس‌ها و گمانه‌زنی‌های طرفداران را تنها به عنوان یک شایعه در نظر گرفته و منتظر انتشار اطلاعات رسمی از سوی راکستار گیمز بمانید.

Kinorasasa❾❻︵✎﹏ȏṃıԀMohammadAminT85امینHossein_KingMehran.BaP.morganH.SONYX.gamerlast of gandAHM.GamerMahyarMsm
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید