یکی از طرفداران بازی The Last of Us Part 2 دیالوگی حذف شده از بازی را کشف کرد

6 مرداد 1400 - 01:08
The Last of Us Part 2

یکی از طرفداران عنوان The Last of Us Part 2 چندین دیالوگ استفاده نشده در بازی را کنار هم گذاشته و نتیجه‌ی آن مکامله‌ی میان جوئل و الی به دست آمده که پیرامون تتوی الی رخ می‌دهد.

کاربر ردیت با نام taegukie توضیح می‌دهد که احتمالاََ مکالمه‌ی مذکور قرار بوده که در فلش‌بک “Finding Strings” رخ دهد، جایی که جوئل در مورد کامیک استارلایت صحبت می‌کند.

دانلود

دیالوگ‌ها از این قرار هستند:

جوئل: خب من متوجه شدم که هولوگرام‌ … اون نقشه … یک پروانه است. تتو رو از اون الهام گرفتی؟

الی: شاید؟ … قضاوت می‌کنی.

جوئل: قضاوت نمی‌کنم. فقط کنجکاو بودم.

الی: دروغگو!

جوئل: همونطور که گفتم قضاوت نمی‌کنم …به نظر من تتوی پروانه قشنگه.

به نظر می‌رسد که «هولوگرام پروانه» در حقیقت منبع الهامی برای تتوی الی بوده، اما بعدها به گیتار جوئل تغییر پیدا کرده است و در نتیجه دیالوگ‌های بالا به طور کامل حذف شده‌اند. الی این تتو را انجام داد تا جای گاز گرفته شده خود را بپوشاند. این دیالوگ‌ها را یوتیوبری با نام Evil Banana 202 کشف کرده است که در زمینه‌ی جستجوی فایل‌های بازی و کشف فایل‌های صوتی مهارت دارد. مطمئناََ حتی کشف کوچک‌ترین دیالوگ‌ها نیز برای طرفداران The Last of Us جذاب به شمار می‌رود.

در حال حاضر سریال The Last of Us با بودجه‌ای قابل توجه در دست ساخت قرار دارد. در سال‌های اخیر، اقتباس سینمایی یا سریال تلویزیونی از بازی‌ها چندان موفق نبوده‌اند، اما نظارت مستقیم سازندگان بازی بر روی این سریال می‌تواند امیدی برای طرفداران و مخاطبین باشد.

بازی The Last of Us Part 2 تنها از طریق کنسول‌های نسل هشتم و نسل نهمی سونی یعنی پلی‌استیشنن ۴ و پلی‌استیشن ۵ قابل بازی است. اگر برای این بازی هم به سبک عناوین Death Stranding و Ghost of Tsushima عمل شود، به‌زودی شاهد عرضه‌ی نسخه‌ی Director’s Cut آن نیز خواهیم بود که در آینده برای کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر خواهد شد.

Mehran.Baامین......DARKSIRENlast of gandMohsenj74Dk-_-ManAhmad68AHM.GamerMahyarMsmP.morganfarshadx

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید